2737
2739
عنوان

نمیخوام خونه مادرش بخوابم

195 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها

من اخیرا عقد کردم و به زودی جشن عروسیمه. خودم شهرستانم همسرم هم اهل شهر خودمونه ولی کارش تهرانه و اغلب آخر هفته ها میاد که همو ببینیم.

مسئله ای که دارم اینه که دلم میخواد رابطه ای که با خانوادش دارم خوب و مهربون و اوکی باشه ولی نسبتا رسمی! 

واقعا دلم نمیخواد خونشون شب بمونم واسه خواب. چون به نظر خودم وقتی شب میمونی دو وعده پشت هم یا هرچی، ممکنه توقع پیش بیاد که باید پس کاری بکنی یا ظرف بشوری و این چیزا که اونم نمیپسندم اصلا... حداقل برای الان که تازه عقد کردم. 

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

حالا میخواستم راهکارای شما رو بشنوم که چجوری بدون اینکه اصلا دلخوری پیش بیاد یا ابهامی باشه به همسرم بگم که اونجا نمیخوام بخوابم شبا؟

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خب انتظار داری دو وعده هم میری بخوری بخابی؟

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.

انشالله که هیچ وقت بهت نیاز پیدا نکنیم

(پیامی از خونواده ی شوهرت😁)

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

کاملا درست فکر میکنی ، اولاش ک اصلااا نمون ، دیدی زیادی اصرار میکنن تو کل نامزدی نهایت ی شب یا دو شب بمون، ب بهانه هایی مثل خانوادم اجازه نمیدن(البته این یجوریه😐) یا فردا مدرسه . دانشگاه دارم ، فردا صبح کاری دارم باید جایی برم ...

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست ، من امیدم ب خدا ،،بعد خداهم ب خداست
خب انتظار داری دو وعده هم میری بخوری بخابی؟

همون دیگه.چون نمیخوام بخور بخواب کتم،دلمم نمیخواد زیاد بمونم اونجا. بعدم بخور و بخواب نیستم. ظرفارو موقع غذا میبرمو میارم. فقط میگم مثلا نمیخوام تا اون حد پیش برم بخوام حضور فعال داشته باشم. 😁😁 واقعا هم خونه خودمون کاری نمیکنم

الان سوال اصلی من اینه که میخوام یه رابطه رسمی توام با احترام و محبت بینمون باشه چه کارایی باید کنم

2738
کاملا درست فکر میکنی ، اولاش ک اصلااا نمون ، دیدی زیادی اصرار میکنن تو کل نامزدی نهایت ی شب یا دو شب ...

این بهانه ها نمیشه چون فقط پنجشنبه ها پیش میاد. اجازه نمیدنش هم والا اصلاااا نمیشه چون کلا این چیزا از ۴۰ سال پیش رایج نیست تو شهر و خانواده هامون...بهانه سخته. اصلا هم دلم نمیخواد همسرمو ناراحت کنم