2733
2734
عنوان

خانمهای خانه دار(غیرشاغل) شما چه طوری آینده تون را تامین می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3629 بازدید | 85 پست
منم اول زندکی هیجی نداشتیم طلا هم براخرید ماشین به شوهرم دادم میرفتم سرکارتوکفشم اب میرفت بعد ده سال اوضاع بهترشد پدرشوهرم زمینش تقسیم کرد حقوق شوهرم زیاد جد نسبت به قبل
من خیلی دوست دارم دوباره برگردم سر کارم. بخاطر زایمان مدتیه خونه نشستم. درسته شاغل بودن محدودیتها و سختی هایی داره، ولی درعوضش کلی مزایا داره. واسه خودت پس انداز داری، استقلال داری و درصورت بروز هرمشکلی میتونی رو پای خودت بایستی. زیاد هستن خانوم هایی که بخاطر نداشتن استقلال مالی مجبور به سوختن و ساختن تو زندگی مشترک شدن. زنای شاغل درعین خستگی آخر روز ناشی از کار، بازم سرزنده تر و فعال تر هستن. قدر لحظاتی که کنار خانوادشون هستن رو میدونن. شغل زن اگه سبک باشه و ساعت کاریش کم باشه عالیه. اینا تجربه های شخصی خودمه
جوری درباره دیگران صحبت نکن، که اگر روزی همون حرفها رو درباره خودت زدن، دلت بشکنه!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبلغش زیاد نیس نمیدونم ازحساب جوانان بانک صادرات اطلاع دارین یانه ماهی 40,براپسرم 20,سابه ازموقع تولد کذاشتیم تا انشالا اونموقع خرج دانشکاه وازدواج برا من ماهی 60به پولش دست نمیزنیم میشه هروقت بخوای مقدارش زیاد هم بکنی
2731
بچه ها من میخوام به 15 سال سابقه که رسیدم بزارم برم نظرتون چیه مشکلی هم از لحاظ بیمه ریختن بعدش ندارم کسایی هستن که راحت میتونن بیمه ام کنن .دوست دارم یه ماشین بخرم دست بچمم بگیرم بریم پارک هر چند که الان هم میبرم اما اون کجا که تا لنگ ظهر بخوابی حموم کنی آرایش مرتب غذای خوشمزه و تازه خونه دستمال کشیده یکی دو ساعتی رقصیده و احساس خوش اندامی پیدا کرده بزنی بیرون .
آخه من ساعت کارم خیلی زیاده عزیزم تا 3.5 میمیرم بخدا دارم خودکشی میکنم برم خونه بچم نمیزاره بخوابم باید ببرمش بیرون بعد استرس شام و فردا ناهار چیکار کنم .تا آخر شب باید تو تدارکات فردا باشم مهمونی که دعوتم عزا میگیرم که فردا ناهار ندارم یا اگه وقت کنم درست کنم دیگه چه مهمونی رفتنی از همون ناهار فردام شامم میخوریم بعدش صبح زود باید صبحانه و ناهار بچم رو رای مهد جدا کنم که خودش کلی وقتم میگیره نون لقمه کردنو جمع کردنو ووووووووو
بچه ها من سرکار نمیرم.ولی همیشه افسرده م که چرا سرکار نمیرم....دوست دارم برم ولی استخدامی نیست...نیاز مالی هم نداریم ولی دوست دارم برم سرکار...خیلی از ساغل ها میگن تو دیوونه ای.برو حالشو ببر ولی خودم ته دلم دوست ندارم...چیکار کنم به نظرتون...بچه هم ندارم....
من یه چیزایی به نامم هست .ولی فک می کنم اگه کار نکنم شوهرم ممکنه چیزی به نامم نکنه...ازطرفی هم الان هم که کار می کنم اصلا اختیاردار پولم نیستم وشوهرم همش روش حساب می کنه وهمش خودش تصمیم میگیره چکارکنیم با پولها...یه جورایی فقط خستگی اش واسم می مونه اگه بخوام نذارم همش جنگه .وآخرش طلاق...من فکر کردم بهتره کارنکنم که لااقل مورد سواستفاده شوهرم واقع نشم..مامانم میگه کارتو ول نکن وباشوهرت بجنگ..می دونم اخرش به نفرت وطلاق می کشه اگه ادم بره سرکار وبعد رو زندگی وپول واتنخاباش آزاد نباشه وشوهره فقط بکشه ازت..تازه خسیسه وواسه خودش هم خرج نمی کنه ...ولی بازم من فکر کردم کارنکنم ارامشم بیشتره ...نمی دونم
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
مشکلات من با کار اینه که اختیاردار پولش نیستم شوهرم هی میگیره به انتخاب خودش پس انداز می کنه و...خستگی واسترس شدید ش....ودعواهای ناشی از خستگی من.... مشکلم با ول کردن کار....ترس ازآینده خودم وترس ازپشیمونی
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
منم همین رو به شوهرم میگم صفورا جان که لااقا یه ماهی 100 یا 200 برای خودم بده دلم خوش باشه چیه بدون تو نمیتونم دست تو جیبم ببرم که این ماه عملی شد و خرجش کردم بدیش اینجا که هیچی جلو دارمون نیست تو خرج کردن تازه باهاش اتمام حجت کردم از این ببعد ناراحتم کنه باید پول بده .جدی جدی ناراحت باشم اینکارو میکنم اما تو شرایط عادی من خیلی مراعات میکنم باورتون میشه یادم نمیاد کی ولخرجی کرده باشم اینقدر نیازهای اساسی هست که به خدا سپردیمشون نوبت به جزئیات یا مثلاً خوراکی که دوست داشته باشم نمیرسه اصلاً خجالت میکشم بگم
2706