2737
2734
بچه ها کسی بوده شوهرش واریکوسل عمل کرده بعد همون ماه اول باردار شده باشه؟ ؟
خسته شدم از انتظار
شوهرم اواسط ماه رمضون عمل کرد از 5 تیر اقدام کردیم برا بارداری از همون موقع سینه هام حساس شدن و درد میکنن دوبار بی بی چک گذاشتم منفی بود البته یک هفته تا موعد پریودم مونده میخوام ببینم کسی بوده که شرایطش مثل من بوده و باردارشده باشه؟
خسته شدم از انتظار
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
کلومیفن به شوهر من نساخت و اسپرمهاشو و تحرکشو آورد پایین 6 ماهی میشه عمل کرده ولی خبری نیس یعنی آزش خوب نیس جوابش ضمنا 70 روز طول میکشه تا اسپرم تو بدن مرد ساخته بشه
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
طول دوره ساخته شدن اسپرم تو بدن مرد 70 روزه یعنی اینکه عمل کرده 70 روز طول میکشه تا اسپرم خوب تولید بشه
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
2706