2737
2739
عنوان

کرم پودر

19 بازدید | 12 پست
من پوستم مختلطه یه کرم پودری میخوام که وقتی میزنم چربوچیلی نباشه یادور لبمو پوسته پوسته نکنه.کسایی که پوستتون مختلطه چه مارکی میزنین وراضی هستین؟
هیــــــــــــــــــــــــس !!!یواشتر از عشقتون بگید !!!شاید کسی تنها باشه !!! اینقدر این باهم بودنتونو به رخ نکشید... قدرش را بدانید... دستانش را ببوسید... ساعتها نگاهش کنید... از دستش ندهید... برایش وقت بگذارید... از کنارش بودن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
مامان گردوپوستت مختلطه؟
هیــــــــــــــــــــــــس !!!یواشتر از عشقتون بگید !!!شاید کسی تنها باشه !!! اینقدر این باهم بودنتونو به رخ نکشید... قدرش را بدانید... دستانش را ببوسید... ساعتها نگاهش کنید... از دستش ندهید... برایش وقت بگذارید... از کنارش بودن 
سلام دوستان عزیز برای اینکه چه محصولی استفاده کنید تا پوست شما لطافت و زیبایی را به ارمغان بیاورد با ما تماس بگیرید ما محصولات آرایشی و بهداشتی با ساختاری گیاهی را بهتون معرفی میکنیم فقط کافیست با این شماره تماس بگیرید 09361012037 پاسخگوی 24 ساعته 09361012037
سلام دوستان عزیز برای اینکه چه محصولی استفاده کنید تا پوست شما لطافت و زیبایی را به ارمغان بیاورد با ما تماس بگیرید ما محصولات آرایشی و بهداشتی با ساختاری گیاهی را بهتون معرفی میکنیم فقط کافیست با این شماره تماس بگیرید 09361012037 پاسخگوی 24 ساعته 09361012037 کسانی که کرم پودر و پنکیک گیاهی با تاثیرگذاری فوق العاده میخوان زنگ بزنن تا راهنمایی شون کنم و سفارش هم خواستن بدن میتونن با ارسال رایگان درب منزل دریافت کنید