2733
2734
عنوان

شوهرم عصبی شد شدید

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جلوگیری از خیانت شوهر و جلوگیری از رابطه با زنان دیگر بکند باید این طلسم جلب محبت و جلوگیری از خیانت ...

اهل خیانت نیس چون ندیدم تا حالا ازش ولی مطیع نیس سرکش حرف حرف خودشه

اهل خیانت نیس چون ندیدم تا حالا ازش ولی مطیع نیس سرکش حرف حرف خودشه

که و یا در باید فراهم کند تکه ای از لباس مطلوب را و لبان ذکر و جاوی برای بخور دادن.
تکه لباس مرد را بیاورد و بخور روشن کند و بر تکه لباس مطلوب بنویسد:
 بمشلطخ طالخ طلخ يطلميخ علخ بخ بخبخ المصبههه  (3مرتبه)

اجب يا احمر انت و اعوانك و اجلبو فلان بن فلانه او فلان بنت فلانه بحق كبيركم عليكم اجيبو و اسرعو الوحا الوحا الوحا العجل العجل الساعه بارك الله فيكم وعليكم
سپس طالب باید این تکه لباس را بر روی اسپند که دود می کند نگهدارد تا کمی دودش به آن برخورد کند و بعد از آن تکه هایی از گل گلاب را داخل لباس قرار دهد و لباس را از روی درختی که سبز باشد آویزان کند. این دعا است

2731
اگه نظرمنومیخوای اول سرکتاب بگیر ببین کلامشکل ازکجاست بی گداربه اب نزن که فرداروزپشیمونشی

نمیدونم زیاد ب اینچیزا اعتقاد ندارم ولی همونم چون رایگان بود یکی از بلاگراذتعریف کرده بود ایدیشم گذاشته بود دیگ رفتم گفتم سر کناب برام باز کنیداونم ج نداد

2738

من که اونقدر به شوهرم اطمینان دارم که حتی اون دخترا میومدن تو بغل شوهرم میرقصین  عین خیالمم نبود چون 22سال تجربه زندگی دارم   اصلا به روی شوهرم نمی اوردم که فکر کنه بی اعتمادی بهش  درسته منظوری نداشتی اما اون منظور گرفته دیگه درکل مردها باچشم میبینن و...... 

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
جلوگیری از خیانت شوهر و جلوگیری از رابطه با زنان دیگر بکند باید این طلسم جلب محبت و جلوگیری از خیانت ...

چه جالب مطمعنی

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
برا رزق وروزی چی چکارکنیم

هر کس در هر جمعه هفت بار این طلسم را بخواند، قبل از گذشتن دو جمعه، ثروتمند می شود. این آیه که شیخ عبدالقادر فکیهی در بیدایة الهدایات نقل کرده چنین است:

یا موبدی
یا رحیمو
ی ودود
اغنینی بیهالالیکا عن حرامیک و بیتا عاتیکا آن
ماسیاتیک و اغنینی بیفادلیکا امان سیواک

2706