2733
2739

سلام وقت بخیر. ببخشید شما شاغل پتروشیمی هستید؟ اگه هستید یک راهنمایی میخواستم بین کار کردن تو بهداشت و پتروشیمی موندم 

دل تو امروزیه قصه دوست داشتن رو باور نداره    دل من قدیمیه عاشق عشقیه که آخر نداره 
سلام وقت بخیر. ببخشید شما شاغل پتروشیمی هستید؟ اگه هستید یک راهنمایی میخواستم بین کار کردن تو بهداشت ...

بستگی به نوع شغل توی پتروشیمی داره گلم به چه عنوان میخواید استخدام بشین

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به نوع شغل توی پتروشیمی داره گلم به چه عنوان میخواید استخدام بشین

من بهداشت محیط خوندم. تو بهداشت شاغلم.پتروشیمی برای نظارت بر رستوران میخوان شیفتی هست با پیمانکاره اولش بعد گفتن جذب شرکت میشن نیروها 

دل تو امروزیه قصه دوست داشتن رو باور نداره    دل من قدیمیه عاشق عشقیه که آخر نداره 
من بهداشت محیط خوندم. تو بهداشت شاغلم.پتروشیمی برای نظارت بر رستوران میخوان شیفتی هست با پیمانکاره ا ...

من اون قسمت هایی که مربوط به پیمان کار ایناست از حقدقا خبر ندارم ولی فک کنم در همون حدود شغل فعلیت باشه من مسئول ی بخش داخلی هستم عزیزم .اما میگم کار خودت اگه رسمی هستی ولش نکن

2731
من اون قسمت هایی که مربوط به پیمان کار ایناست از حقدقا خبر ندارم ولی فک کنم در همون حدود شغل فعلیت ب ...

آره رسمی هستم. شوهرمم مخالفه چون کار شیفتیه بیشترین دلیلم خستگی از سختی کار تو بهداشت بود واقعا حجم کارمون بالاست گفتم شاید اونجا یکم راحت تر باشه و اینکه حقوق مزایا بهتر باشه 

آره رسمی هستم. شوهرمم مخالفه چون کار شیفتیه بیشترین دلیلم خستگی از سختی کار تو بهداشت بود واقعا حجم ...

نه برا اون شغلی که گفتیدر حد شغل خودته و پیمانکاری هم ارزش نداره شغل خودتو بچسب

2740
نه برا اون شغلی که گفتیدر حد شغل خودته و پیمانکاری هم ارزش نداره شغل خودتو بچسب

ممنون عزیزم که جواب دادید   

یکی از پتروشیمی های ماهشهر

خوشبختم عزیزم یک زمانی واسه پروژه سمپاشی یک ماه اومدم منطقه ویژه. ان شاء الله موفق باشید 

آره خداروشکر خیلی

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
خوشگلم درخواست دادما! قبول کن

عزیزم متاسفانه بالا نمیاره یعنی اعلان رو دیدم و زدم روش چندین بار اما بالا نمیاره سایت مشکل داره

عزیزم متاسفانه بالا نمیاره یعنی اعلان رو دیدم و زدم روش چندین بار اما بالا نمیاره سایت مشکل داره

امدی درخواست بده من قبول میکنم 

عشق لیاقت میخواهد و عاشق شدن جرات همیشه دنبال کسی باش که با تمام عیب هایت حاضر باشد که به توعشق بورزد
2706