2733
2734

شوهرم در کنار عصبی بودنش هیییییییچ توجهی بهم نمیکنه، بااینکه در مقایسه با اون هیچی کم ندارم، همیشه دعوا میشد نادیده میگرفتم زود آشتی میکردم بخاطر بچه م الان یه هفته است قهرم فقط درهارو میکوبه بهم فقط استرس میده بهم، وقتی هم آشتی هستیم جای خوابش معمولا جداست میگه بچه مون تو رختخواب زیاد حرف میزنه دیر میخوابه، در طول روز اصلا بهم زنگ نمیزنه، فقط شوخی خرکی میکنه باهام، مثلا حین کار قلقلکم میده، یا موقع پر..ود وقتی دارم از درد میمیرم محکم میزنه پشتم بعد من اعتراض کنم میگه تو وحشی یی، نازم نمیکنه، بوسم نمیکنه، بغلم نمیکنه، نمیپرسه هیچوقت از سرکارت چخبر، کلا نمیگه چه مرگته، الانم با بچه م رفته یه اتاق دیگه خوابیده من سه ساعته دارم اسه تنهاییم گریه میکنم

عززیززم😘😘😘

گریه نکن از در دوستی وارد شو 

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اسی خانم من مردای خارجی رو نمیشناسم! ولی مود کلی مردای ایرانی همینه اون تعداد معدودی هم که نازو نوازش میکنن بیشترش از سر اجباره  یه اینکه هنوز طرف رو تحت مالکیت ندارن(مثل نامزد و اینا) 

بعدشم رویای همه ی زنا از بچگی اینه که یه مرده هی دورشون بچرخه و دم به دییقه قربون صدقشون بره در حالیکه مردها فقط موقع رابطه واقعا این مدلی هستند خارج از اون اصلااااا حوصله ندارند تو و بقیه ی زنا هم مجبووورید این موضوع رو کاملا هضم کنید  والا آسیب زیادی میبینید

کاربرای نی نی سایتو دوست دارم 🌺مگر انگشت شمار کاربرای مریض و ضعیف العقل :اگه می‌بینی نظرم در چهارچوب مغز پوسیده ات نمیگنجه ریپلای نکن و الا بدجور یادت میدم کسی که در خانه ی شیشه ای زندگی می‌کند به سمت دیگران سنگ پرتاب نمیکند