2733
2739
عنوان

کمک به درمان اوتیسم

262 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من پسرم دو سال و هشت ماهشه از بدو تولد خیلی خوب و طبیعی بود به موقع حرف زد به موقع راه افتاد توی سن یک سال و نیمی تیکه های از شعر میخوند و تا ده میشمرد ..منو همسرم هردو شاغلیم و پسرم تایم زیادی جلوی تلویزیون و گوشی بود و دائما یه برنامه تکراری و بازی تکراری انجام میداد..که بعد از اون دیگه ارتباطش خوب نبود از مهمون مهونی رفتن بدش میومد شعر نمیخوند و زیاد ارتباط چشمی برقرار نمی‌کرد ودرکل توجهش کم شد..الان تقریبا یک ساله اینجوریه تلویزیون رو ظرف دو سه ماه بعدش قطع کردیم  و گوشی رو الان تقریبا دو ماه کم کردیم توجهش بهتر شده و به اسم واکنش نشان میده و دستور پذیرش کمی بهتر شده 

من برای درمانش شماره خانم دکتر والا موسوی رو‌میخواستم شنیدم ایشون درماناش حرف نداره و اینکه ساکن تهران نیستم ولی اگه نوبت حضوری هم بهم بده حتما خودمو می‌رسونم دو جلسه کاردرمانی هم بردم فقط اونجا گریه کرد و گفتن این آسپرگره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آسپرگر یعنی طیف اوتیسم

ولی علائمش اینا که نوشتید نبود به هرحال پیش دکتر ماهری که میشناسید ببرید ان شاالله خوب میشه و اگرتونستید براش خواهریابرادر بیارید بهترمیشه یکی ازفامیلای ما بچه دومو اورد اولی خیلی حالش بهترشد

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
2731
 آسپرگر یعنی طیف اوتیسم

من باروس دکتر موسوی میرم جلو دوست عزیز سوالی داری بپرس

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💚لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💚
من باروس دکتر موسوی میرم جلو دوست عزیز سوالی داری بپرس

آیا واقعاً نتیجه میده؟؟ بهتر شده؟؟میگم یعنی چون گفتن کاردرمانی اینا بزار کنار   وقت رو از دست ندم نتیجه ام نگیرم خیلی نگرانم از طرفی هم خیلی جلوی تلویزیون بود

آیا واقعاً نتیجه میده؟؟ بهتر شده؟؟میگم یعنی چون گفتن کاردرمانی اینا بزار کنار   وقت رو از ...

عزیزم ببین من نمیتونم بگم قطعا نتیجه میده باتوجه به مادرای گروه امید و اونایی که مرخص شدن من به شخصه به این روش ایمان دارم.

باتوجه به تایمی که پسر من تحت درمانشون هست راضیم. پسر من توی گفتار و تست انواع غذاها و رفع بیشتر ترساش(نه همه ترساش)و دستورپذیری و رفع کلیشه پیشرفت چشمگیری داشت ولی هنوز بیشتر مشکلات رفتاریش پابرجاست مثلا بریم بیرون با گریه میاد تو. یا مثلا بریم جایی باگریه میاد بیرون. ولی مثلا گریه پشت پدرش رفع شده تا حد خیلی زیادی.و چن مورد پیشرفت دیگه.

هنوز نمیتونه بابچها خیلی خوب بازی کنه ولی باز بهتر شده. به فرض اگه چیزیشو ازش گرفتن میره ازشون بگیره ناکام که میشه یاگریه میکنه یا به من میگه برو بگیرش ازش. ولی خوب من برا۴،۵ ماه ک باروششونم راضیم خصوصا توگفتار وغذا وکلیشه.میتونم بگم تنها غذایی که هست و نمیخوره میگو 

بقیه غذاهارو همشو میخوره بااشتها شکرخدا.

حداقل میخوام بشه یک سال بعد نظر قطعیمو بگم.

ببین گلم من به همه میگم اصرارم نمیکنم اگه خواستین یکی دوماه برو اگه نتیجه ندیدی برگرد.

اولش هم مجازی قطع میشه بچه خیلی عصبی و... میشه تایه مدت که طبیعیه.ببین حتما حتما حتما اگه رفتی تمام وویسارو گوش بده و حتما وارد گروه امید شو. تانری گروه امید نمیدونی باید چیکار کنی دقیقا.

وویسای پرسش و پاسخ ۷،۸ تاهستن که خیلی مهمن و ۲ تاش فقط پولیه که میشه ۴۰۰ که متاسفانه تو نی نی سایت یه عده.... میگن خانم دکتر موسوی بخاطر ۴۰۰تومن،دقت کن ۴۰۰ تومن که حتی یه اسباب بازی درست نمیشه داره مردمو گول میزنه.

فک کن ی جلسه کار وگفتار بیشتر ازاین میشه ولی متاسفانه بعضی ادمای بی منطق فک میکنن ۴۰۰ پوله!!! اونم برا درمان بچشون

وویسا ۲۰ تاهست فک کنم ک فقط دوتاشو من هزینه دادم یعنی کلا هزینه درمانم ۴۰۰ شد! 

من همشو گفتم گلم دیگه تصمیم نهایی باخودته

اگه خواستی پیجشم بخون اول. و در ضمن درخواست دوستیتونو پذیرفتم گلم اگه سوالی بود بپرس‌

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💚لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💚
2738
سلام عزیزم، شما هنوزم به روش خانم موسوی پیش میرید؟ نتیجه رو میشه بگین؟

سلام وقتتون بخیر ..من شیش ماه پیش این متن رو نوشتم با روش دکتر موسوی همون موقع شروع کردم خدارو هزار مرتبه شکر پسرم کلی تغییرات داشته..کلیشه های زیادی داشت چرخش دور خودش و ردیف کردن وسایل و گرفتن دستش جلوی چشم هاش توی این شیش ماه کم کم از بین رفت الان تقریبا کلیشه نداره..‌ارتباط چشمیش خیلی بهتر شده..واکنش به اسمش خوب شده ولی کامل نه ...قبلاً نه محیط رو می‌شناخت نه فامیلی رو..الان تقریبا داره حرف زدن رو شروع می‌کنه و با معنی میگه کلمات رو. هنوز جای کار داره که مثل اول خودش بشه چون پسر من خوب خوب بود و بعد دیجیتالی شد و علایم نشون داد..من به شخصه ای روش دکتر موسوی تا الان جواب گرفتم.چون خودم اوالاش شک داشتم به این روش و درمان اینارو نوشتم.

سلام وقتتون بخیر ..من شیش ماه پیش این متن رو نوشتم با روش دکتر موسوی همون موقع شروع کردم خدارو هزار ...

سلام عزیزم یه سوال داشتم وقتی حذف دیجیتال کردید بچه تون عصبی شده بود؟ اگر بله مبشه بگید چند وقت طول کشید؟ 

الان سه روز دیجیتال حذف کردم بی قرار شده البته حق داره چون مثل اعتیاد بوده براش فقط می خوام بدونم تقریبا چقدر طول میکشه؟ 

یا رب از ابر هدایت برسان بارانی/پیشتر زانکه چو گردی ز میان برخیزم