2737
2739
عنوان

شوهرم خیلی حسابگره

812 بازدید | 88 پست

سلام

بچه ها من ۶ ۷ ساله ازدواج کردم

شوهرم خیلی خوبه ولی خیلی حسابگره 

مثلا خوراکی رو اصلا چیزی نمیدونه و ولخرجی میکنه ولی برای لباس دوس نداره پول بده درصورتیکه من روی لباس خیلی حساسم همون اول هم گفتم بهش من خرجم بالاس

باورکنید قبل از ازدواج بیشتر از این ۶ ۷ سال خرجم بود

مثلا برای لباس عید گف ۳تومن میدم برو خرید با بچه من ک نمیدونستم اینقدر قیمتا بالاس رفتم دو سه دست لباس برای پسرم خریدم ۲تومن شد یه تومن هم شوهرم کفش خرید به من ک رسید گف گفتن ۳تومن بیشتر نمیدم گفتم خب لباسای شما ۳تومن شد 

به زور ۱و۸۰۰ گرفتم ازش یکم لباس خریدم

الان هرروز از روز اول عید تا الان گفته پولمو بده ۲تومن ازت میخام کی میدی تو بد حسابی یالا بده

امروز یه چیزی میخواستم بخرم واجب بود کارت داشتم خودم قرار بود از پول اون بکشم بعد یادم رفت بردارم کیفمو تا مغازه ک رسید کیف خودشو برداشت ک حساب کنه داشت از ماشین پیاده میشد از دهنم در رفت که ای بابا کیفمو یادم رفت بردارم

تا اینو گفتم سوار ماشین شد گف تو بد حسابی..یادم نبود از کارت خودت قراره بکشم میریم کارت خودتو بردار بعدا بیایم

منم خیلیییی ناراحت شدم خیلی دلم شکست

آخرش بهش گفتم بیخود نیس بجایی نمیرسی بخاطر اینکه گدا و گدازاده ای ..در ماشینم بستمو پیاده شدم

عاخه درسته کاراش؟ زن و شوهر باید اینجوری باشن؟

میخام فردا انگشترمو بفروشم پولشو پرت کنم جلو صورتش بقیشم سکه گرمی بخرم داشته باشم

خدا حال همه رو خوب کنه..

حق داری کاملا عزیزم، اون وظیفشه خرج زنشو بده، درک میکنم، منم بودم پولشو پرت میکردم تو صورتش، شده کهنه پوش بگردم از این خسیس بی پدر مادر پول نمیگرفتم

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

شما شاغلی ؟

خدایا به علی کمکم کن خدایا میدونم برات بنده خوبی نیستم ولی تو همه امید و پشت و پناه منی خدایا به علی به فاطمه به حسن و حسین دستامو بگیر ای همه امید من تو دنیا منو نا امید نکن.

همه مردا لباس رو اضافه میدونن 

شوهر خالم شوهر خواهرم بابام 

همه میگن اگه یه دست لباس داشته باشین کافیه😂😂

این کاربری به شخص دیگه ای واگذار شده حاجت بزرگی دارم که تمام زندگیمه اگه لطفی کنین و یه صلوات بفرستین ممنون تون میشم   
2740

نده دیوونه نباش بذار بسوزه 😈😈 بیشتر خرج کن غر زد گوش نکن 

انقد لی لی به لالاش گذاشتی پرو شده 

پولشو پس بدی میگه اهان از این به بعد همین کارو می‌کنم 

نده 

یکم محکم وابسا این سری شاید کمی درس شد 

حق داری کاملا عزیزم، اون وظیفشه خرج زنشو بده، درک میکنم، منم بودم پولشو پرت میکردم تو صورتش، شده کهن ...

اجی دلم خیلی خونه

کلی نشستم گریه کردم

اون وظیفشه بده و خرج کنه

من زنگم غریبه ک نیستم 

نمیخامم کسی بفهمه و متوجه بشه وگرنه یه دعوایی راه مینداختم همه بفهمن و درس عبرت بشه براش

خدا حال همه رو خوب کنه..
2706