2737
2739
عنوان

دکتر سنگول

142 بازدید | 17 پست

سلام بچها من ۴ماهه زایمان کردم دکتر سنگول دکترم بود تو بیمارستان میلاد ازتون خواهش میکنم ن پیشش برین ن بزارین زایمان براتون انجام بده ینی بدترین وبداخلاق ترین دکتر بیمارستانه بخدا بعد چهار ماهه هنوز درد دارم💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چند وقته ؟؟طبیعی بودی؟

آره الان پسرم دوسال و نیمشه ولی همون موقع هم تا چهل روز نمیتونستم بلند شم یادم نیست دکتر شیفت کی بود که زایمانمو انجام داد ولی چون بچه درشت بود خیلی اذیت شدم

آره الان پسرم دوسال و نیمشه ولی همون موقع هم تا چهل روز نمیتونستم بلند شم یادم نیست دکتر شیفت کی بود ...

انقد فوشم داد کلی حرف بارم کرد از اخر بهم گف من میزاونمت ولی حلالت نمیکنم جلو پل صرات جلوتو میگیرم ینی میتونست منو زایمانم کنه ولی اذیت میکرد چون رحمم ۹سانت باز شده بود

2740
انقد فوشم داد کلی حرف بارم کرد از اخر بهم گف من میزاونمت ولی حلالت نمیکنم جلو پل صرات جلوتو میگیرم ی ...

وا😐من یه ماما برام گذاشته بودن خانم کریمی همیشه دعاش میکنم خیلی خانم خوبی بود اینقدر هوامو داشت همش نازمو میکشید حتی نرفت شام بخوره گفت بعد از این که تو زایمان کردی میرم خدا لعنتش کنه که برات خاطره ی بد گذاشت

انقد فوشم داد کلی حرف بارم کرد از اخر بهم گف من میزاونمت ولی حلالت نمیکنم جلو پل صرات جلوتو میگیرم ی ...

واا مریض روانی 

منم رفتم پیش یه ماما فامیلیش نمیدونم معاینه م کرد منم پامو سفت کرده بودم چکار کنم همه همینن خب طبیعیه 

گفت پاشوپاشو برو سزارین کن حوصلتو ندارم 

منم با کمال میل دویدم به سمت اتاق عمل🤣🤣

وا😐من یه ماما برام گذاشته بودن خانم کریمی همیشه دعاش میکنم خیلی خانم خوبی بود اینقدر هوامو داشت همش ...

خیلی سخت بود هنوزم ک هنوزه یادم میفته گریم میگیره اخه چرا اگ یکم باهام خوب برخورد میکرد میتونستم زودتر زایمان کنم اصن تو اتاق جام گذاشتن درو بستن رفتن😔

😂😂خب سزارینت کردن؟

خودم رفتم اختیاری سز کردم اعصاب وحشی بازیاشونونداشتم

خب اعصاب ندارن چرا ماما میشن من نمیدونم حالا من هر کسی رو میبینم میگه ماما خیلی بداخلاق بوده ناراحت نباش تنهانیستی

2706