2737
2739

سلام خانوما 

میگم شماها چجور پس انداز میکنین 

من پول دستیارو میزارم کنار پس انداز ولی پولای تو کارتم همه میره لامصب ایده بدین با دلیل چیکار کنم. هر کی بم ایده خوب بده از بینشون قرعه کشی میکنم اسم هر کدوم افتاد براش شارژ میفرستم قول فقط یک نفر 

قانون ۵۰ ۳۰ ۲۰ را برو تو سه تا کارت

همون اول ۵۰ درصدش را بذار برای نیازهای ضروری واجب که بدون اونا نمیشه زندگی کرد 

۳۰ درصد برای چیزهایی که دوست داری مث تفریحات  

۲۰ درصد هم پس انداز

از هیچکدوم هم برای اون یکی بر ندار

دلم میخواهد زودتر دستهایت را بگیرم …… ❤️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم پس اندازت رو نقد نگه ندار  اول تبدیل کن به طلا

مابقی مخارج رو تقسیم بر تعداد هفته کن

مثلا ۶ کل مبلغ 

۲ پس انداز(تبدیل به طلا حتی سکه پارسیان)

۴. باقی مونده رو تقسیم بر تعداد هفته کن میشه هفته ای۱ میلیون

خودت رو موظف کن بیشتر خرج نکنی 

چند روز هم در هفته رو روز بدون خرجی بزار 

اگر از این ۴ تومن هم در اخر چیزی باقی موند اون هم به خودت هدیه بده یا نیاز نداشتی تبدیل کن به سکه پارسیان 

2731
عزیزم پس اندازت رو نقد نگه ندار  اول تبدیل کن به طلا مابقی مخارج رو تقسیم بر تعداد هفته کن مث ...

دمت گرم. حالا من پیش خودم میگفتم ایجور کنم که دست نزنم بهشون اخه پول نقد رو خوشم نمیاد بدم فروشنده از شمردن پول بدم میاد 😄

دمت گرم. حالا من پیش خودم میگفتم ایجور کنم که دست نزنم بهشون اخه پول نقد رو خوشم نمیاد بدم فروشنده ا ...

میذاشتم قلک مث بچه ها اینقدم طلا دووووس دارم که نگو 

به قیافم میخوره وقتی میخوام برم تو طلافروشی با رقم بالا خرید کنم ولی وقتی بگم پولم کمه خیلی اذیت میشم بخاطر همین جرات رفتن به طلافروشی با مبلغ کم نداشتم تا بحال

میذاشتم قلک مث بچه ها اینقدم طلا دووووس دارم که نگو  به قیافم میخوره وقتی میخوام برم تو طلافرو ...

اصلا اینجوری فکر نکن طرز فکرتو عوض کن‌گلم  

میتونی سکه پارسیان بخری 

از چند تا مغازه دار قیمت بگیر بعد بخر

میذاشتم قلک مث بچه ها اینقدم طلا دووووس دارم که نگو  به قیافم میخوره وقتی میخوام برم تو طلافرو ...

این تاپیک خیلی کمکت میکنه عزیزم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/تاپیک-مدیریت-مخارج-و-در-امد-و-نحوه-بهتر-پس-انداز-کردنش-و-نکات-مهم-خانه-داری?postId=288775460

2738