2733
2734

سلام.من خودم واسه بچه ی اولم نزدیک پنج سال منتظر بودم.با اینکه واسه دومی زود اقدام کردم ولی بازم نتیجه ندیدم.واقعا خسته شدم.بعضیا حداقل بچه ی دومشون  رو زود باردار میشن.الان حدود سه سال میشه تو اقدام هستم واسه دومی😞

شما چی ؟اگه نتیجه دیدین چیکار کردین؟

خدایا شکرت  
من بچه اولم ناخواسته بود  دومی رو ۴ سال خواستم نشد درست همون موقعی که ول کردم باردار شدم  ...

منم خیلی وقتا ول میکنم ولی نمیشه😆

انشالله که باردار نباشی اگه نمیخوای.بی بی چک نزدی؟

خدایا شکرت  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من دخترمو بعد ۸ سال نازایی اوردم الانم جلوگیری انچنانی ندارم و نشدمم و فکرم نکنم بشم 

انشالله اگه میخوای خدا بهت بده.نمیدونم حکمت خدا رو تو اون تاپیک خانم چهارمی رو ناخواسته باردار شده حالا ما دهنمون باید سرویس شه

خدایا شکرت  
2738
منم خیلی وقتا ول میکنم ولی نمیشه😆 انشالله که باردار نباشی اگه نمیخوای.بی بی چک نزدی؟

دور از جون شما مگه مغز خر خوردم با بچه ۹ ماهه دلم دوباره بچه بخواد 

پسرم خیلی کوچیکه.نه بابا سر پسرم واکسن کرونا زده بودم ۲ ماه پریود نشدن بی بی چک هی منفی نشون داد منم متوجه نشدم باردارم 

اگه تهرانی بدو پیش دکتر شهناز احمدی کارش حرف نداره 

انشالله اگه میخوای خدا بهت بده.نمیدونم حکمت خدا رو تو اون تاپیک خانم چهارمی رو ناخواسته باردار شده ح ...

والله نمیدونم دو دلم چون دخترم مشکلات زیاد داره 

از تک فرزندی بدم میاد نمیدونم 

نازاییم دارم خودم مشکل چندانی ندارم مشکل اصلی همسرمه که ضعیفه دیگه حوصله دوا درمون ندارم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔