2777
2789
دل درد شدیدی دارم نکنه چیزیش شده😕

نه فدات طبیعی هست  

اما امروز یا فردا برو دکتر زیر نظر دکتر باشی بهتره خیال خودتم جمع هست بتاتم پاینه 

بعد دیگه الان حامله شدی استراحت کنی بهتره انشالله که 9ماه دیگه یه بچه خوشگل تث بغلت باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امپولhcg 15روزپیش زدم ولی یک هفته پیش بی بی زدم منفی شد

منم فردا میرم دکتر ۱۲سیکلم هست ک هم برام سونو بنویسه هم اگه سونو خوب باشه برام آمپول بنویسه چون از لتروزول نیتجه نگرفتم

مرسی عزیزم میترسم نکنه کاذب باشع

میتونی یکی دیگ امتحان کنی یا آزماش بده مطمئن تر انشالله ک دلت شاد بشه گلم

💖السلام علیک یاصاحب الزمان الغوث ادرکنی💖اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم💖🤲من امام‌زمانی ام😍♥️
حتماعزیزم ازخدامیخوام همین ماه مامان شی میگم دل دردم طبیعیه یانه؟😕

قربونت گلم.

ولا نمیدونم چون من تا الان باردار نشدم ولی خیلی شنیدم از علائم بارداریه دل درد فقط ب خودت استرس نده 

ای جانم برای منم دعا کن 

من ی زنم 😍‌‌ با کلی ناز و عشوه و لطافت زنانه همسرم عشق اول زندگیمه و عشق اولمم میمونه   تو اقدام هستم برای نی نی  قرار نیست همه ی خودمو وقف بچه کنم , خوشحالی و آرامش خودم از هرچیزی مهم تره چون فرزند من ی مادر شاد و پر انرژی میخواد نه ی آدم افسرده  عاشق طبیعت هستم ، کتاب زیاد میخونم , روانی فیلم دیدنم😁 ، اولویت زندگیم خودمم و بعد همسرمه :)) ،،،،  مطالعه میکنم برای رشد خودم و همسرم تا آدم های بهتری باشیم و سعی میکنم  فرزندی سالم و صالح تحویل اجتماع بدیم 🌼 
من امپول سینال افم تزریق کردم

منم نمیدونم چه امپولیه دکتر گفت اگه از لتروزول نتیجه نگرفتی بیا برات آمپول بنویسم ولی من ماه پیش کیت استفاده کردم موقع تخمک گذاری مثبت شد میگن این امپولا برای آزاد سازی تخمک من ک کیتم مثبت شده دیگ چرا باید بزنم 

ایشالا همین ماه نتیجه بگیری عزیزم

عزیزم شما تنبلی تخمدان یا مشکلی نداشتی؟؟؟

خواستم بپرسم درمانی بلد نیستی عشقم

واسه کیفیت تخمک چیزی ندارید

من ی زنم 😍‌‌ با کلی ناز و عشوه و لطافت زنانه همسرم عشق اول زندگیمه و عشق اولمم میمونه   تو اقدام هستم برای نی نی  قرار نیست همه ی خودمو وقف بچه کنم , خوشحالی و آرامش خودم از هرچیزی مهم تره چون فرزند من ی مادر شاد و پر انرژی میخواد نه ی آدم افسرده  عاشق طبیعت هستم ، کتاب زیاد میخونم , روانی فیلم دیدنم😁 ، اولویت زندگیم خودمم و بعد همسرمه :)) ،،،،  مطالعه میکنم برای رشد خودم و همسرم تا آدم های بهتری باشیم و سعی میکنم  فرزندی سالم و صالح تحویل اجتماع بدیم 🌼 
2801