2733
2734
سلام من 4 بار میکرو انجام دادم که کیفیت جنین و نتایج آز هورمونی و نمونه همسرم ...همه خوب بودن ...اما نتیجه نگرفتم ...من PCO هستم و شوهرم مشکل تاثیرگذاری نداره ....4 دفعه میکرو رو تو مرکز دبیراشرافی انجام دادم و دکترم میگه تنها باید تکرار بشه

لطفا کسانیکه شرایطشون مثل منه بیان اینجا توضیح بدن ....شاید یه راه حلی پیدا کنیم . مخصوصا اوناییکه به هر طریق بعد 4 بار ناموفقیت بالاخره باردار شدن
گاهی گمان نمی کنی ولی می شود
گاهی نمی شود، نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می شود...
سلیتا جونم

امیدوارم نتیجه +++++ بگیری گلم....شنیدم در خارج از کشور اکثرا با بار اول نتیجه می گیرن در ضمن ممنون از دعای خیرت خانمی

لطفا ما رو در جریان مصرف دراوهات بذار

مثلا بگو با چه دارویی شروع کردی؟
چند تا امپول زدی و امپولا چی بودن؟
ان شالله نتیجه گرفتی ما رو مطلع کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
الی جون معمولا بعد از این مرحله از آ وی ام استفاده می شه البته من سنتون رو نمی دونم ولی گاهی اوقات علت شکست بالا بودن اف اس اچ چون باعث می شه داروی زیادی استفاده بشه و کیفیت تخمک کم بشه در آی وی ام چون داروی کمی استفاده می شه این مشکل تا حدی حل می شه
الی جونم متاسفم و درکت میکنم ولی امیدوار باش چون ناچاریم که امیدوار باشیم منم یه بار میکرو منفی شد و هفته پیش هم انتقال جنین فریزری که دادم منفی شد یعنی دوبار متاسفانه هنوز پری نیومده فکر کنم اونم دپرس شده منتظرم بیاد بعد برم دکتر که ال دی شروع کنم و برم برای عمل دوم که میشه بار سوم .

دنیا جون دیدم دوستان نوشته بودن از هپارین استفاده کردن میدونی هپارین چه کاری میکنه ؟ من دیدم تخت بغلیم یه خانومه بود که هایپر شده بود و دکتر چهار عدد هپارین براش زد و اون روز که دکتر رفتم دیدم که باردار شده و جوابش مثبت بود و بتاش هم روز چهارده انتقال 1350بود که فکر کنم سه تا جنینی که براش انتقال داده بودن گرفته بود فکر میکنی هپارین تاثیری داره ؟

ازدوستان دیگه هم که دراین مورد اطلاعاتی دارن خواهش میکنم نظرشون رو بگن مرسی
2740
مستانه جون آی وی اف شانس موفقیتش از زیفت خیلی بهتره و در ضمن برای شما که دو بار نتیجه نگرفتی زیفت دیگه مناسب نیست الان بهتره بری سراغ آی وی اف یا میکرو منم 2 تا آی ی اف ناموفق داشتم الان می خوام برم برای سومی ولی دکتر یه سری آزمایش داده و گفته بهتره قبلش هیستروسکپی بشی البته می شه بعد سومی هم این کارا رو کرد ولی گفتم بهتره الان همه ی کارها رو بکنم تا خیالم راحت شه دکتر گفت اینبار هچینگ هم می کنیم می گن شانس موفقیت رو بالا می بره امیدوارم موثر باشه.
ماناشاد جون هپارین نقشی در موفقیت آی وی اف نداره همونطور که گفتی اون فقط برای هاپر شدنش تجویز شده بود
2706