2733
2734
عنوان

باز شدن 3 سانت در دهانه رحم

479 بازدید | 14 پست
من دیروز معاینه داشتم هفته 39 بارداریم. دکتر گفت دهانه رحمت 3 سانت باز شده. انقباضاتم زیاد بود اما با استراحت تموم شد فکر می کردم دیشب زایمان کنم . اما امروز حالم خوب بود اومدم سرکار. کسی میدونه چقدر تا زایمانم مونده؟
تروخدا برام دعا کن تو زایمانت نینیم بمونه.. اخه همش سقط میشه... تروخدا تو زایمانت دعام کن.. ایشالا که بسلامت بدنیا بیاد

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دیگه سرکار نرو... الان خظریه

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

2742

2740
ایشالا بسلامتی باشه و زیر سایه امام زمان وپدرومادرش بزرگ بشه... موفق باشی دوستم..دعا یادت نره هااااااااا

به سلامتی حواست به انقباضها باشه اگه منظم بود برو بیمارستان
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
اگه سه سانت شده باید آماده باش باشی.یعنی مدارک بیمارستان و ساکت رو دم دست بذار یا اگه ماشین داری همیشه توی ماشین بذار به خانواده ات هم بگو اماده باشن سریع بیان پیشت ان شاء الله زایمانت راحت و احتمالا سریعه اگه میتونی سر کار نرو
خدایا................فقط فقط خودت میتونی کمکم کنی
حواست به تکونهای بچه هم باشه من هم مثل شما بودم تکونهاش کم شده بود رفتم بیمارستان گفتن دهانه رحم باز شده و اجازه نداری بری خونه!!! درد هم اصلا نداشتم بستری شدم و یک ساعت بعدش دخترم بغلم بود
2706