2737
2734
عنوان

ترک پوشک لطفا راهنماییم کنید

15 بازدید | 7 پست
سللم مامانای باتجربه دخترم دوسالش تموم شده الان ۵ روزه از پوشک گرفتمش روزهای اول بهتر نمکاری میکرده الان یکمی اذیت و لج میکنه .تو این چند روز دوبار شرتشو خیس کرده فقط عصرها میخوابه اصلا خیس نمیکنه و شبها هم خیس نمکینه ولی من پوشک میبندم.هنوز بهم نمیگه جیش داره البته اگه نداشته باشه میگه ندارم.بنظرتون ادامه بدم تا چند وقت طول میکشه یاد بگیرن ؟
عزیزم خودت بهتر تشخیص میدی اما اگر احساس میکنی داره اذیت میشه یا هنوز خودش نمیتونه بگه کی دستشویی داره،فعلا صبر کن یه مدت دیگه دوباره شروع کن،من خودم سر پسرم یه بار اقدام کردم برای گرفتنش از پوشک اما احساس کردم داره اذیت میشه برای همین صبر کردم موقعی که دیدم ذیگه کاملا متوجه میشه وراحته گرفتمش اصلا هم نه اون اذیت شد نه خودم .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگر جیشش رو گفته یعنی آمادگی داره پس دیگه پوشکش نکن. هر وقت شورتش رو خیس می کنه دعواش نکن. خودت با درنظر گرفتن یه زمانهای خاص ببرش دستشویی فقط بیشتر از 10 دقیقه روی لگن نشینه. بعد از هربار جیش جایزه بهش بده. موفق میشی
مرا هزار امیــــــــــــد است و هر هزار تویــــــــــــــــــــــــــــــــی
2742
یه نظرمن دیگه اصلا پوشک نکن همین که تو این چند روز دوبار خیس کرده عالیه من الا ده روزه دخترمو از پوشک گرفتم اولش سخته ولی بعد از چهار پنج روز بهتر میشه
آالهی آن ده که آن به
جیشش رو تا الان نگفته .فقط وقتایی که میریم دستشویی میاد و انجام میده گاهی هم نمیاد میگه ندارم .پی پی شو توشورت میکنه بعد میگه کردم.اصلا تو این چند روز پیشرفت نداشته تازه بدتر شده اوایل با ذوق لیشتری میومد .نمیدونم چیکار کنم امروزم صبح خودشو خیس کرده
2740