2737
2734

سلام دوستای گلم 

بیشتر از یکماهه یکسری کاربر ریختن تو سایت و هدفدار افکار با عقاید متفاوت رو میندازن به جون هم و به اصطلاح یه عده رو دارن الک میکنن ، خیلی از کاربر های قدیمی و جدید خوب رو از دست دادیم . 

به عنوان کاربر چند ساله از @نی_نی_یار_پنج    می‌خوام به این موضوع رسیدگی کنه از شما می‌خوام چون همیشه به خواسته کاربرا اهمیت دادین تا اونجایی که من دیدم.

دوستای گلم لطفاً تو این تاپیکا شرکت نکنین به هیچ وجه و فقط گزارش بزنین دوست ندارم یسری از شماها از اینجا برین و سایت بیفته دست این آدمای بی وجدان. 

دوستون دارم ❤️

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

من اصلا نظر نمیدم تو این تاپیکا همه هم وطنیم حالا ممکنه با عقاید متفاوت🙂

مواردی که میتونم دربارش راهنمایی کنم:گیتار. موسیقی. اشپزی و شیرینی پزی ودین اسلام.و هر چیزی که دربارش تحقیق کرده باشم . دوست عزیزم من به شعور شخصیت و حق انتخاب شما احترام میذارم ولی حق دارم که محترمانه عقیده شمارو نقد کنم و شما هم همینطور  چون این انسان هستند که قابل احترام هستند نه عقاید.عقیده فقط یه دیدگاهه و چیز محترمی نیست. هر عقیده ای قابل انتقاده ‌ اگر نظرت با من مخالفه محترمانه نظرت رو بگو خوشحال میشم. ممکنه حتی تا چند دقیقه دیگه عقیده ما عوض بشه پس ارزش نداره بخاطرش دعوا کنیم❤                               پ ن پ:زنده باد مخالف من!

بیشتر ازیکماهه خیلی وقته وضع سایت اینجور شده🚶🏻‍♀️

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......
یعنی چیکار کردن  من متوجه نشدم

مدام تایپک هایی میزنن که میدونن دعوا میشه و توهین میکنن

مواردی که میتونم دربارش راهنمایی کنم:گیتار. موسیقی. اشپزی و شیرینی پزی ودین اسلام.و هر چیزی که دربارش تحقیق کرده باشم . دوست عزیزم من به شعور شخصیت و حق انتخاب شما احترام میذارم ولی حق دارم که محترمانه عقیده شمارو نقد کنم و شما هم همینطور  چون این انسان هستند که قابل احترام هستند نه عقاید.عقیده فقط یه دیدگاهه و چیز محترمی نیست. هر عقیده ای قابل انتقاده ‌ اگر نظرت با من مخالفه محترمانه نظرت رو بگو خوشحال میشم. ممکنه حتی تا چند دقیقه دیگه عقیده ما عوض بشه پس ارزش نداره بخاطرش دعوا کنیم❤                               پ ن پ:زنده باد مخالف من!
کدوم جو؟

جو توهین و تحقیر و دوقطبی کردن سایت

2706