2752
2734
عنوان

میخوام حامله بشم.‌

675 بازدید | 36 پست

خیلی نی نی کوچولو دوس دارم 🥺❤🕊

دعا کنید و صلوات بفرستید ممنون میشم 

هرکی  کرد لایک کنه ... منم دعاش میکنم براش صلوات میفرستم

😭🖤دادا همیشه به فکرتم💔😔fatim               میدونی ته نامردیه که بدون خداحافظی رفتی رفیق😭⚰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

والا با دعا و صلوات نمیشه 

باید اینو ب شوهرت بگی ن ما

زورت بیاد امضام صورتیه فقط من رنگ صورتی دارم گیلیلیلیلی😁😂💗۱۴۰۳ الان داری با خودت میگی خب ده کیلو وزن اضاف کردنو من توی یه ماه اضاف میکنم چه خبرهه…..؟ من لاغریم ارثیته و کلیم میخورم اما چاق نمیشم از انواع قرص و پودر هم امتحان کردم و نشد… اما تا عید امسال یه هیکل ناز دارم😍😍♥️
2740

برای منم دعا کنید....با هزار امید رفتم آزمایش دادم صبح...منفی شد...خدای ماهم بزرگه...

میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی؟❤️ چیزی به زبون نمیارم اما حسرتش داره اذیتم میکنه...خدایا به همه اولاد سالم و صالح بده...به منم بده🌱
ی ساعت پیش بیبیم مثبت شد 🥲

واییی مبارکتتت باشه 

زورت بیاد امضام صورتیه فقط من رنگ صورتی دارم گیلیلیلیلی😁😂💗۱۴۰۳ الان داری با خودت میگی خب ده کیلو وزن اضاف کردنو من توی یه ماه اضاف میکنم چه خبرهه…..؟ من لاغریم ارثیته و کلیم میخورم اما چاق نمیشم از انواع قرص و پودر هم امتحان کردم و نشد… اما تا عید امسال یه هیکل ناز دارم😍😍♥️
ی ساعت پیش بیبیم مثبت شد 🥲

خداروشکر

برای مادر شدنم یه صلوات میفرستید 🌹بر چشم خوب رحمت👏🏻💚به زودی در اینجا تیکر بارداری نصب میگردد😍 کاربری دست دونفره؛دونفرش هم خودمم😜من به اسم کاربری توجه نمیکنم،ممکنه تو یه تاپیک باهات بحث کنم تاپیک بعدی بگم و بخندم پس اگه چیزی گفتم ‘’ منو ببخش’’ ❤️🥰