2737
2739
عنوان

یه معمای پلیسی

368 بازدید | 20 پست
👮 پرونده مربوط به سال 2001 است و در ایالات متحده اتفاق افتاده 

دوشنبه صبح ساعت 9:00 در اتاق بازرس بن کوبیده میشه

پرونده قتلی که در روز قبل اتفاق افتاده روی میز بن قرار میگیره

خلاصه گزارش که از حادثه دیروز تهیه شده:

ساعت 15:00

جسد بی جان آقای وایت در اتاق مطالعه وی یافت شده

پزشک قانونی معتقد است قتل بین ساعت 13:00 تا 14:00 رخ داده است.

افراد حاظر در خانه :

1- همسر آقای وایت

2 - باغبان

3 - خدمتکار

4- نظافتچی

بازرس بن دستور احظار هر چهار مظنون رو صادر میکنه و به ترتیب از هر کدوم بازجویی میکنه

همسر آقای وایت : دو شب پیش با هم بحث کردیم . اون شب تا صبح نخوابیدم. به همین خاطر دیروز ظهر خیلی احساس خستگی میکردم.ساعت 13:00 رفتم توی تخت و خوابیدم.

باغبان : من دیروز ظهر مشغول آبیاری باغچه و سبزی چیدن بودم

خدمتکار : دیروز هم مثل همیشه روز آرومی داشتیم.کسی وارد منزل نشد.فقط یه بار پستچی زنگ منزل رو به صدا درآورد که خود من رفتم نامه رو تحویل گرفتم.

نظافتچی : دیروز نوبت نظافت آشپزخانه و حمام بود. من هم مشغول نظافت بودم.

بازرس به اظهارات متهمین نگاهی می اندازد و بلافاصله دستور بازداشت یکی از آنها را می دهد.

به نظر شما قاتل که بوده و چرا ؟ (با ذکر دلیل)

راهنمایی:*به تمام جزییات توجه کنید*

لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
با دلیل بگین
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎
آفرین بچه ها خدمتکار قاتله درست حدس زدین
همسرش چون دو شب پیش دعوا کرده چه ربطی به دیروز داره که خوابش میومده
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
تکلیف همسر چی شد پس
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706