2733
2739
عنوان

بچه.

107 بازدید | 9 پست

ب معنای واقعی درماندم .نزدیک ۶ ماهه دارم سعی میکنم دخزتمو از پوشک بردارم. اصلا همکاری نمیکنه هیج ... یک ساعتی  یبار ب مدت نیم ساعت من فقط درگیر دستشویی بردن اینم.... ینی کافیه ی لحطه ازش غافل شم. دلم میخاد برم شهرمون.. اما دفعه قبل ک رفتم خیلی اذیتم کردن خیلی. هی بهم گفتن تو عرصه نداری بچتو از پوشک برداری. تو راحت طلبی. تو فلانی... میخام تا از پوشک برداشته نشده نرم. اما همکاری نمیکنه...

برای کسانی که دوستشان داری نوری باش🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترت چندساله است؟  اول تلاش کن تو غیر پوشک جیش کنه حتی اگر خونه کثیف شد. بعد دستشویی ببرش

متاسفانا دچادر افسردگیم و وسواس پاک و نجسی زیاد دارم‌ 

2728

ببین اول اضطراب خودتو کم کن. بگو به درک هرچی میگه. احساس فشار از روی خودت و بچه بردار. بعد هم بزار بی پوشک جیش کنه . مثلا لباس زیر ساده بپوش . بگذار ترسش بریزه

مرحله بعدی دستشویی فرنگی بخر و بگذار تو خونه جیش کنه و‌کم کم دستشویی اش را ببر نزدیک توالت .

قطعا وقتی اینکارو انجام بدی و یه مرحله بچه بره جلوتر حال خودت هم بهتر میشه. دخترت از بقیه موارد رشد ...

تو همه چیز عالیه . عالی . ینی ی مدش توی پایین خونمون مرده بود هر وقت میرسیم اونجا میگه مامان موشه اینجا مرده بود. یا میدونه کدوم لباسشو کی براش خریده‌.... اما تو شیر خوردن و پوشک گرفتن اذیتم کرد . داغونه داغونم. حالم از خودم بهم میخوره بس بیریخت شدم جلو اینه نمیرم اصلا. 

2740

عزیزم شیر گرفتن و پوشک گرفتن دو تا بحران هر مادری هستن که واقعا حق داری کلافه بشی. ولی تموم میشه. کدوم بچه با پوشک رفته مدرسه!!  خداروشکر که کاملا سالمه. بیا و امتحان کن. میگن اگر کارسختی که پیش رو داری مثل خوردن به قورباغه است همون اول قورباغه را قورت بده.  جیش بچه که از قورباغه بدتر نیست  هرچه زودتر بهتر. 

اول اضطرابت بعد هم چیا چه گفتم. به هیچ .جهت هم الکی نبر دستشویی که جیش کنه. دخترت باهوشه مقاومت می‌کنه.. مراحلی که گفتم را امتحان کن عزیزم. برات ارزوی حال خوب میکنم

عزیزم شیر گرفتن و پوشک گرفتن دو تا بحران هر مادری هستن که واقعا حق داری کلافه بشی. ولی تموم میشه. کد ...

ممنونم ازت🥰🥰🥰