2737
2734

من چند ماه پیش حسابمو وکالتی کردم دوبارم تو قرعه کشی ثبت نام کردم اسمم درنیومده بود الان میرم تو طرح یکپارچه میگه حساب وکالتی یافت نشد چیکار کنم؟؟؟ 

زندگیم فقط دخترمه و بس ❤️❤️❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
شما احتمالا حسابت رو به نام ایرانخودرو وکالتی کردی باید تیک ایرانخودرو رو حذف و به نام سازمان حمایت ...

کجا باید اینکارو کنم عزیزم 

چون من ایران خودرو و سایپا وکالتی کردم

من کافی‌نت برام انجام داد

ولی اگه خواستی ۱۰۰ تومن رو بلوکه کنی حواست باشه هرجا برات انجام دادن تیک ایرانخودرو و سایپا رو برداره و فقط به نام سازمان حمایت از مصرف کنندگان وکالتی کنه

دور قبل کسانی بودن که اشتباها به نام ایرانخودرو و سایپا وکالتی کردن و متاسفانه نتونستن ثبت نام کنن

من کافی‌نت برام انجام داد ولی اگه خواستی ۱۰۰ تومن رو بلوکه کنی حواست باشه هرجا برات انجام دادن تیک ...

ممنون عزیزم میرم کافی نت ببینم چی میگه 

2740
ممنون عزیزم میرم کافی نت ببینم چی میگه 

اگه بانک ملی هستی با سامانه فیروزه و و اگه ملت باشی با سامانه بستام راحت میتونی وکالتی کنی     بقیه بانکها اگه هستی  توی گوگل سرچ کن مثلا وکالتی کردن حساب بانک پاسارگاد    لینک وکالتی کردن رو برات میاره     خودت مراحلشو انجام بده   فقط حواست باشه به نام سازمان حمایت وکالتی کنی