2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من پاکشوما داشتم خیلی خوب بود دکوری هم نبود تا حالا هم لباسای پسرمو تو اون میریزم عالیه
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 
من دارم .... همش لباسای پسرم تو اون می شورم ... اگه تو لباسشویی خودت بریزی باید صبر کنی لباساش زیاد بشه بعد بریزی .... اما تو مینی واش 2 تیکه لباسم میتونی بندازی ...
دنـــیا ارزش پـــا کوبیـــدن بـــه شـــکمت را نداشـــت ....
ببخـــش مـــرا مـــادر :-(
2738
برای من که واقعا اساسی بود البته بستگی به نوعش هم داره برای من تمام اتوماتیک هست و خودش خشک هم میکنه هم آب میکشه عالیه واقعا کمک کننده هستش

من 2.200 گرمی پاکشوما تمام اتو گرفتم عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
برای من که واقعا اساسی بود البته بستگی به نوعش هم داره برای من تمام اتوماتیک هست و خودش خشک هم میکنه هم آب میکشه عالیه واقعا کمک کننده هستش

من 2.200 گرمی پاکشوما تمام اتو گرفتم عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
منم مارک بیمر دارم خیلی ازش استفاده میکنم.میتونی تو ماشین لباسشویی هم بندازی.اما نو این حجم کم هم میتونی روشن کنی.اسراف نمیشه.

من تو مینی واش پودر صابون ماشینی میریزم.فکر کنم اشتباهه .نه؟؟؟باید دستی بریزم؟؟
منم مارک بیمر دارم خیلی ازش استفاده میکنم.میتونی تو ماشین لباسشویی هم بندازی.اما نو این حجم کم هم میتونی روشن کنی.اسراف نمیشه.

من تو مینی واش پودر صابون ماشینی میریزم.فکر کنم اشتباهه .نه؟؟؟باید دستی بریزم؟؟
2706