2752
2734
عنوان

چرا شوهرم ول نمیکنه زندگیم چندش شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1231 بازدید | 51 پست
خیلی خسته شدم خیلی بچه ها دلم میخواد درو باز کنم با پای پیاده بدوووم به ناکجا آباد برام دعا کنید لطف ...

انشالله ک هر چه زود تر ب اخر خط مصرف مواد برسه و زودتر پاک بشه اما بهش بگو ان ای گمنامی داره کسی هم ببینتت نمیتونه بیاد بیرون برا یه ادم عادی تعریف کنه فلانی معتاده ها تو جلسه دیدمش چون بر خلاف اصولشونه گمنامی پکوندن بعدم خیلی ادما هستن اعتیادم ندارن اما قد م و کار میکنن

بهانه هستش . اولین اصل انجمن اینه که کسی حق قضاوت کردن بقیه رو ندارن و عموما همه بهش پایبندن

پس منی که معتاد نبودم و دانشگاه شریف درس خونده بودم که خیلی بدتر بود شرایطم اما بعضی وقتا با عشق می رفتم و کلی چیزی در مورد خودآگاهی یادگرفتم ازشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی چند ساله دم نزدم خانوادم همشون میدونن من به رو نمیارم حرفایی که می‌شنوم از دورو بریا داغونم ک ...

می دونم چون تو خانواده مون شبیه این مسایل بوده و همسر قبلی خواهرم همین طوری بود تا مغز استخوان درک می کنم . خیلی خیلی رفتارهای یک معتاد سخته تحملش . خودش نمی فهمه اما بقیه جهنم رو که درست کرده کاملا حس می کنن

2731
یعنی هرکی یه تکیه میندازه

کاملا درک می کنم . واقعا براتون دعا می کنم . خیلی سخته . وقتی چت می زنن و نشئه میشن شبیه دیوونه ها رفتار می کنند. اعتیاد یعنی عدم تعادل . واقعا یاد اون روزای خواهرم می افتم . خدا صبرتون بده و خودش کمک کنه ‌ اینا همه یه طرف دروغ گویی و انکارهاش از همه بدتره

دقیق نمیدونم فقط امروز پرسیدم فازت یه مدل دیگس چی زدی گفت دراگون.  اژدها اول فک کردم مسخره میکن ...

بعدارزترک شایدازنظرجسمی ترک کنه اما روحی درگیره تا یکسال بعد از ترک اصلانبایدروش حساب کنی کلاساروبایدببره

الان بامن خوبه اما دوروز دیگه که میخواد ترک کنه اخلاق و رفتارش دیدنیه از بس فحشش وداد

طبیعیه . اگه به خودآگاهی نرسه همینه . چون موادش رو دارن ازش میگیرن بی تاب میشه . من خیلی خوندم کتاباشون رو و از طرفی روانشناسی رو . اصطلاحا میگن چون به خودآگاهی نمی‌رسه به جای مواد می‌ره سراغ مصرف بقیه و با خشم و رنجش اروپا خودش رو آروم می کنه . از آن ای ها بپرسید یا برید سایتشون و مطالب رو بخونید می بینید این طبیعیه وقتی که طرف هنوز آگاه نشده

2706