2733
2734
آموزش و پرورش آگهی استخدام زده و برای بخدمت گرفتن پنج هزار نفر اعلام امادگی کرده نکته جالبش اینه که برای شهر های بزرگ تعداد نفرات مورد نیاز هر رشته یک نفر و دو نفر هست فقط قم هست که 16 نفر میخواد. فرایند ثبت نامش به سازمان سنجش سپرده شده که مبلغ برای ثبت نامش 48 هزار تومن هست خودشون پیش بینی کردند حدود پانصد هزار نفر متقاضی باشن (یعنی شانس هر نفر در خوش بینانه ترین حالت 1 در صد هست) تازه طبق تبصره پایینش نوشته اولویت با فرزندان شاهد و ایثارگر و فرهنگیان است!!!!! خیلی خیلی جالبه نتیجه وقتی مبلغ 48 هزار تومن رو در 500 هزار نفر (حد کم متقاضیان) ضرب کنیم 48'000×500'000= 24'000'000'000 میشه 24 میلیارد تومن😨 حالا بنظرتون عاقلانه است ثبت نام کردن تو همچین آزمونی که شانستون برا استخدام صفره با وجود بودن کسایی که جزو سهمیه ها هستند. وطنم پاره ی تنم، ایران واقعا اسلامی
همسرم دوستت دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من فریب خوردم. وقتی نوجوان بودم فریبم دادند. پدرم نادانسته مرا فریب داد. یادم هست که وقتی پنجم دبستان بودم یک روز بر حسب اتفاق به جای سرویس با دوچرخه پدر تا خانه رفتم. در راه از آرزو های بزرگش میگفت و اینکه دوست دارد من یا دکتر یا مهندس شوم و او را خوشحال کنم. و من هم که باسنم روی میله ی دوچرخه درد گرفته بود با خودم میگفتم حق با اوست. من باید آنقدر موفق و ثروتمند شوم تا بتوانم یک اتومبیل بنز ، از آنها که چرخش موقع پیچیدن کج می شود بخرم. سالی که دیپلم ریاضی را گرفتم با ترس و لرز به پدر گفتم که میخواهم بجای درس خواندن کار کنم اما آنقدر حرفم برایش غیر قابل باور بود که به شوخی اش گرفت و گفت : من با این همه سابقه یک شبه توی بازار بدبخت شدم، حالا تو میخوای چه غلطی کنی!! و من لال شدم. سالها از پی هم گذشت و من مهندس شدم و بلافاصله فوق لیسانس زلزله هم خواندم. اما نکته جالب این است که فریب خوردم. من از دوستانی که بعد از دبیرستان به کار مشغول شدند خیلی عقب تر هستم. کاش به من میگفتند که نسل بچه های دهه 60 قرار است دکتر و مهندسهای بیکار آینده باشند. کاش میدانستم در سال 1394 یک دختر آرایشگر متولد 1370 آرایشگاه و خودروی 30میلیونی دارد و شخصا مخارج عروسی را پرداخت میکند اما یک دختر متولد 1365 با دکترای برق هنوز بیکار و مجرد است. کاش به من میگفتند در سال 1394 نخبه های هم دانشگاهی ام راننده آژانس هستند ولی اراذل و اوباش دبیرستان طلافروشند. کاش بمن میگفتند که در 27 سالگی قرار است کجا باشم. شاید یک سنگ کار افغان حقش باشد که ماهی 10 میلیون تومان درآمد داشته باشد.اصلا نوش جانش. ولی ای کاش بمن میگفتند این مملکت بیشتر از مهندس به عمله و بنا نیاز دارد تا من هم عمله و بنا میشدم. ما فریب خوردیم. تقدیم به همه متولدین دهه ی منحوس 60
2740
2706