2733
2734
دختر من تازه 5 ماهش شده و وزن تولدش 2860 بود الان 6,500 هست از سه ماهگی بد شیر میخورد و همش سینه رو ول میکرد اول و آخر شیر که کم بود رو نمیخورد که مجبور میشدم توی دهنش بدوشم شیر خشک هم در روز در حد 60 یا نهایتا 120 میل میخوره که تقریبا نصف و یا کمتر از مقدار نوشته شده روی قوطی هست چند روز بود که موقع گریه یا شیر خوردن همش گوش چپ اش رو دست میزد و به نوعی میکشید بردیمش دکتر گفت وزنش خوبه و گوشش هم چیزی نیست گفت موقع شیر خوردن سرش رو عقب میکشه گفتم گهگاهی گفت شاید رفلاکس داره براش سونوگرافی نوشته حالا مشکل من اینه که همسرم به هیچ وجه راضی نمبشه ببریمش سو نو میگه اگه مشکلی داشت باید موقع شیرخشک خوردن هم می بود مشکل از شیر خودته که بچه دوست نداره
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

موقع شیر خشک خوردن مشکلی ندارن با سینه مادر مشکل دارن پسر من تا 6 ماهگی فقط تو خواب سینمو میگرفت تو بیداری شیشه میخورد ولی یه کم صبر کن 6 ماهش تموم شه خوب میشه
عشقم پسرم😘😘😘
2728
برای واکسن 4 ماهگی که بردم بهداشت گفت غذا رو زودتر از 6 ماهگی شروع کنم دو روز پیش براش فرنی پختم میخواستم در حد یکی دو قاشق بهش بدم انقدر گریه کرد که مجبور شدم 10 , 15 قاشق بهش غذا بدم کسی میتونه کمکم کنه که آیا بچه ام علائم رفلاکس داره یا نه؟
2740
بیتابی نه بیشتر ول کردن سینه و غر زدنش توجه ام رو جلب کرده بود که اونم فکر میکردم بخاطر اینکه شیر کم میاد و قطع و وصل میشه و خانم تنبل تشریف داره حال میک زدن نداره دکتر هم میگفت اگه رفلاکس داشته باشه با غذای کمکی خوب میشه
وقتی شیر خودم رو میخوره خیلی کم بالا میاره وقتی شیر خشک میخوره گهگاهی بصورت ماست بالا میاره توی شب اگه بیدارش نکنم همینطور میخوا به تا صبح ولی من سعی میکنم توی خواب بهش شیر بدم البته قبل از خواب هم بهش اصلا شیرخشک نمیدم وگرنه همون شیرم هم توی خواب نمیخوره
عزیزم اگر سلامتی بچت برات مهمه اصلا شبر خشک نده اگر هم رفلاکس هم داشته باشه شیر خودت براش دواست الان فکش ضعیفه به مرور خوب میشه اگر هم سیر نمیشد وزن نمیگرفت در صورتی که وزنش نرماله
خدایا عاقبت به خیرمون کن .آمین
دخترمن شیرخوب میخوره وزنشم خوبه همه میگن ماشالله تپله ولی رفلاکس داره رپزی چندبارپس میاره گاهی ماستی!=سونو بردم دکتردارو دادکه فقط همون حین مصرف خوب بود اونم چه دارویی سخت بود دادنش الان دارم غذابهش میدم خداروشکرکمترشده پس آوردناش
میترسم روزی برسدکه غارت بیت المال وفقروفلاکت درجامعه عادی شودوموضوع حساس جامعه بشود دوتارموی زنان... که زیرروسری است یابیرون آن **آیت الله طالقانی
2706