2737
2734

سلام. من تازه میخوام شروع کنم. همه تاپیک هاشون قفله. یعنی عضو جدید نمیگیرید ؟

خدایا شکرت بابت تمام داشته هایم

خانمی بامداد خمار به دلایل مشغله ادمین بسته شد ،ما گروه رو بردیم ایتا ،اگه خواستی درخواست بده تا ببرمت اما شرط عضویتش فعال بودنه وگرنه حذف میشی

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خانمی بامداد خمار به دلایل مشغله ادمین بسته شد ،ما گروه رو بردیم ایتا ،اگه خواستی درخواست بده تا ببر ...

میشه منم بیام ؟؟

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
2728
میشه منم بیام ؟؟

عزیزم شرط تو گروه فعال بودنه اگه میتونی هر روز گزارش بدی سرگروهت و ارادش رو داری  درخواست دوستی بده وشمارت رو بفرست برام

عزیزم شرط تو گروه فعال بودنه اگه میتونی هر روز گزارش بدی سرگروهت و ارادش رو داری  درخواست دوستی ...

درخواست دادم عزیزم

من عکس غذا نمیتونم بفرستم ولی هر چی خوردم رو میگم و عکس کالریم تو مانکن رو میفرستم هر روز 

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
درخواست دادم عزیزم من عکس غذا نمیتونم بفرستم ولی هر چی خوردم رو میگم و عکس کالریم تو مانکن رو میفرس ...

عکس لازم نیست عزیزم گزارش روزانه مصرفی ها به همراه ورزش انجام شده که اگه جایی ایرادی در رژیمت باشه سرگروه کمکت میکنه

درخواست دادم عزیزم من عکس غذا نمیتونم بفرستم ولی هر چی خوردم رو میگم و عکس کالریم تو مانکن رو میفرس ...

درخواستت رو قبول کردم شمارتو بفرست ایتا رو نصب کن

2738