2733
2734
عنوان

پیلینگ عمیق پوست ،بکنم یا نکنم

40156 بازدید | 51 پست
سلام 33 سالمه و حدود 4 سال پیش پوست شفاف و خوبی داشتم،بعد بارداری پوستم خراب شده.تعدادی لک دارم و روزنه های زیادی دارم.دکتر میگه با پیلینگ عمیق میتونم از شر روزنه ها خلاص بشم.نظرتون چیه؟ از تجربیاتتون از اطرافیانتون اگر کسی انجام داده و دیدید ،از نظرهای خودتون بگید.ممنونم پیشاپیش و مشتاق خواندن نظرات شما مهربونا هستم
منم میخوام...پیلینگ چجوریه؟...با دستگاه یا لیزره؟؟؟

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پیلینگ با یه جور اسیده که لایه برداری میکنه بعدش پوست حساس میشه و خیلی خیلی بیشتر مستعد لک میشه بهترین زمانش فصل پاییز و زمستونه نه الان اگه ضد افتاب بزنی مرتب، نتیجش خوبه
بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)
2742
من پیلینگ کردم، بعد برگشت لکهام چون رعایت نکردم الان لیزر کردم دیگه نمیدونم بعدش چی بشه میدونمکه باید خیلی رعایت کنم
بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)
آخه چیز خاصی نیست که دلشوره داشته باشی یه چی میزنی بعد کم کم پوستت خشک میشه هی میریزه برای کک مک آره ولی برای خال نه
2738
سالن آرایشو نمیدونم اصلا چیه قضیه ش دکتر رو هم راستش من 8 سال پیش انجام دادم که یادمه با داروهاش حدود 40 اینا شد الانو نمیدونم
خب شاید نوع لکهاتون یه جور خاصیه که دکتر اینطور تشخیص داده من کک مک +لک داشتم بعدش پوستم خییییلی شفاف شد
2706