2733
2739
عنوان

چیکار کنم پسرم راه بره؟

700 بازدید | 35 پست
سلام پسرم یه سالش شد اما راه نمیره نگرانم حالت چهاردست و پا رو میگیره اما پاشو باز میکنه یه مقدار سینه خیز میره اونم کم تاتی میبرم اما هنوز راه نمیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عجله نکن به وقتش راه میره پسرا یکم دیر تر راه میرن یکی از فامیلامون بچش نوزده ماهشه راه نمیره اون باید نگران باشه نه شما
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
تشویق خیلی تاثیر داره ما براش دست میزدیم وقتی مبل رو ول مبکرد و یه قدم برمیداشت فکر کن شیش نفر ادم بزرگ هر روز چندین بار براش دست میزدیم و هوراااا میکشیدیم خودش هم ذوق میکرد دستاشو از مبل ول میکرد و دست میزد و یه قدم میومد جلو
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2740
ببرش توجمع بچه هایی که تازه راه افتادن. تشویق میشه مثل اوناراه بره
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
فریماه جون دختر منم یکسال ونیمگی راه افتاد اونقدر حرص خوردم ولی به موقعش راه میره به هیییییییچچچچچچچچ وجه به حرف دیگران گوش نکن باید زمانش برسه بعضی بچه ها دیر راه میفتن
تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-
فریماه جون دختر منم یکسال ونیمگی راه افتاد اونقدر حرص خوردم ولی به موقعش راه میره به هیییییییچچچچچچچچ وجه به حرف دیگران گوش نکن باید زمانش برسه بعضی بچه ها دیر راه میفتن
تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-
عزیزم واستونش یه وردنه بردار دو تا دستاشو بزار دو طرف وردنه محکم بگیره توهم روبروش وایستا از وسط وردنه بگیر بیا عقب عقب که اون به سمت جلو حرکت کنه
عشقم مادرم دنیای من الینا دخترم و خدا خدا خدا تنها امیدم
2706