2737
2734
نی نی من تازه 8,ماهش شده 9700بود ماه قبل این ماهبخاطر دندون و اسهالی که گرفته بود فقط 100گرماضافه کرده خیلی ناراحتم
سلام به نظر من وزنش خیلی خوبه نگران نباش دکتر بچه من گفت بچه ها جز گوشت ، سبزیجات ، حبوبات ، سیب زمینی ( یعنی یه سوپ ساده ) و زرده تخم مرغ و ابمیوه چیز دیگه ای لازم ندارن پسر من یازده ماهشه 10,700 وزنشه وزن بچت کم نیست غصه نخور
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
خوب تغذیه خودت رو اصلاح کن احتمالا زردالو نمیخوری ؟؟ دختر من واکسن 8 ماهگیش رو زدیم 8400 بود خیلی نگران وزنش نباش مهم اینه روی خط سلامت باشه ... چاقی دلیلی بر سلامت نیست ...برای اسهال هم بهش موز بده ولی در طول هفته خیلی کم بهش موز بده میگن زبون و سنگین میکنه بلغم داره مثل اینکه ...تو طب سنتی میگن ...
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
چون من یه هفته پیش زرد الو خوردم دخترم اسهالی شده
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱