2737
2739
عنوان

بازی کردن با کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 50 پست
شما هم مامان بی حوصله ای هستین؟! 😬😬

درگیر کار خونم متاسفانه 

مامان بابام میان خونه انتطار دارن هرچی مرتب و اتو کشیده باشه 

بارها دلم شکستن 

منم دیگ مثل ی کارگر سرم انداختم پایین میشورم و میسابم 

بچه ام طفلی خودش بازی میکنه 

آخی فکر کنم از صحبتاتون دو قلوان؟ اینطوری خیلی خوبه باهم هم بازین و مشغول میشن😍خدانگهشون داره برات

نه قربونت شیر به شیرن.یکیشون۲و هشت ماه یکی دوسال و‌چهارماه.فدات همچنین 

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه قربونت شیر به شیرن.یکیشون۲و هشت ماه یکی دوسال و‌چهارماه.فدات همچنین 

فکر کنم اشتباه گفتی دومیه یک سال و چهار ماهه.نه ماه بارداری آخه رعایت نشده با این سن هایی که گفتید😃

خدا برات نگهشون داره کاره شما چند برابر ماست خدا قوت❤

فکر کنم اشتباه گفتی دومیه یک سال و چهار ماهه.نه ماه بارداری آخه رعایت نشده با این سن هایی که گفتید😃 ...

خخخ اره دومی یک سال چهارماه.خخخخ.یکیشون۹۹یکی۴۰۰.پیرم کزدن ازبس تو سرکله هم میزنن بااینکه هرچی بخریم شکل هم‌میخریم ولی بازم مدام دعواست

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.