2733
2734
بچه ها این موضوع کاملا قبول دارم که بچه با بچه متفاوته و میخوام همین تفاوت ها رو بدونم . من دخترم دو روز دیگه میشه 11 ماهه . چهار دست و پا میره ( به سرعت برق ) عاشق کندن برگ گلدون و ریختن کابینت هاست و لباساش . همه جا میره توی خونه و قبلا از تنهایی میترسید الان دو ساعت هم بره تو اتاق خواب فضولی کنه تا وقتی چیزی هست که فضولی کنه میمونه و بیرون نمیاد . عاشق باباشه و تا باباش خونه ست خیلی طرف من نمیاد مگر اینکه خوابش بیاد دایم داره اینور و اونور میره و فضولی میکنه در روز 4 بار خواب بین 40 تا 50 دقیقه داره . 8 تا دندون در آورده و الان چند هفته ست که میبرمش با بچه های دیگه بازی کنه. دیروز خیلی رفتار متفاوتش رو دیدم . تو بچه های دیروز این از همه کوچیک تر بود و یک پسری بود 14 ماهه که نزدیک ترین سن رو به دختر من داشت در تمام دو ساعت اون پسر پهلوی مامانش نشسته بود و بازی میکرد . بقیه بچه ها که بزرگ تر بودن هم همینطور ولی دختر من همش از در و دیوار بالا رفت و اسباب بازی بچه ها رو چنگ زد . یعنی وحشی بازی به تمام معنا ! اون مامانا با هم حرف میزدن من همش دنبال این بودم که اسباب بازی بچه ها رو نگیره ازشون. یعنی نفسم گرفت از دستش . بعد هم علاقه ی زیاد به بچه های دیگه نشون میده . وقتی با کالسکه از کنار مدرسه رد میشیم بچه ها رو میبینه اینقدر خوشحال میشه بیاین شما هم از کارای نی نی هاتون بگین ببینیم چطوریاست
i was a stranger in my own skin
مامان کنجد جون منکه نی نیم فعلا 6 ماهشه اما یه گروه تو تلگرام هست که تجربیات مامانست و همه بچه کوچیک دارن و با هم تبادل نظر میکنن و اینا اگه دوست داری شماره ات رو بذار تا تو اون گروه ادت کنم
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
از 8 ماهگی حرف میزنه د حد بابا و ماما و آب و اینکه برای عروسکاش اسم گذاشته و هر کدوم رو با یه اسمی صدا می کنه و چند تا کلمه دیگه مثل دردر و بازی و...
همسر عزیزم:من دوستت دارم

و کنار تو پیر خواهم شد !

بگذار کور شود ..

هرکه نمی تواند ترا میان واژه های من ببیند!
نه اصلا رورورک استفاده نکردم یعنی دو هفته استفاده کردم که دکترش گفت اگه این دو هفته رو استفاده نمی کردی زودتر از این ها راه می رفت

و کنار تو پیر خواهم شد !

بگذار کور شود ..

دختر من 5 ماهگی کامل نشست بدون کمک و چهار ماهگی غلت می زد بعدش دیگه 7 ماهگی یواش یواش دستشو از مبل می گرفت و پا میشد

و کنار تو پیر خواهم شد !

بگذار کور شود ..

باباش وقتی می ره سرکار نیم ساعت گریه می کنه و وقتی میاد و کلید می اندازه میدوه دم در و همش می خنده میگه بابا بابا بعد جوراباشو میاره تا باباش بپوشه ما رو ببره گردش

و کنار تو پیر خواهم شد !

بگذار کور شود ..

الان وقتی میخوام خونه رو مرتب کنم یه سبد برا اسباب بتزی هاش گذاشتم خودش میاد یکی یکی اونا رو میندازه داخل سبد

و کنار تو پیر خواهم شد !

بگذار کور شود ..

دختر من خیلی زود همه کارهاش رو شروع کرد پزشکش میگه از 2 سالگی درس رو یادش بدید چون خیلی باهوشه منم همین فکر رو دارم یه کم که راحت صحبت کرد درس رو شروع می کنم

و کنار تو پیر خواهم شد !

بگذار کور شود ..

2706