2733
2739
عنوان

سونو دکتر الماسیان

13 بازدید | 10 پست
سلام دوستان عزیز.من هفته 12 هستم،دلم میخواد جنسیت رو بدونم،کسی پیش الماسیان رفته واسه جنسیت؟من الان زنگ زدم وقت گرفتم برای 9شهریور وقت داد بهم،ولی اون موقع میخوام برم مسافرت،شماها هم وقت قبلی گرفتید یا بین مریض رفتید پیشش؟به منشیش گفتم گفت بین مریض نمیشه ولی از خیلیا شنیدم که رفتن،اگه اطلاعاتی دارین بهم بگید لطفا. اگه هم کسی کنسلی داره لطفا بگه.مرسی
هر چیزی به موقعش به سراغتان میاید،صبور باشید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فکر نکنم بشه زودتر بندازی. یکی از فامیلای دور ما اونجا کار میکرد برای خانومش نوبت میخاس بگیره تعریف میکرد انقدر زود نداد وقتو. ولی بنظر من بزار همون نهم شهریور یا دیرتر برو. اونموقع خیلی راحت تشخیص میده
آدمها از پیری نمی میرند، آدمها زمانی میمیرند که از همه چیز خسته میشن.
2740

بچه ها هفته پیش رفتم پسشش برای غربالگری اول.

در یک کلمه افتضاح بود. به هیچ کس پیشنهاد نمی کنم. کلی به شکمم ضربه زد جوری که تا شب درد داشتم. نفر بعدی من به لکه بینی افتاد! کلی غر زد که بچه ت نمی چرخه. گفت دستم درد می کنه نمی تونم زیاد دستگاهو فشار بدم نفس نکش! حرف نزن! چقدر مثانه ت پره. زود  خالی کن یه کم بدو . به من حامله  کلی استرس داد. جنسیت بچه مم نتونست بگه. گفت برو 10 روز دیگه بیا! با اینکه من به حساب خودش 12 هفته و 5 روزمه و به حساب دکترم 13 هفته و دو روز!

بسیار بد اخلاق و بی حوصله ست و دستگاهش خیلی مزخرف و قدیمیه. شوهرم گفت امکان نداره بذارم غربالگری دومتو پیش این بیای.

جالبش اینه که سر در سونوگرافی اسم  یه پزشک آقا زده شده. هیچ اسمی از الماپسیان نیست. هیچ مهری به اسم خودشم نمی زنه. خیلی مشکوکه