2737
2739
خانوما جنسیت اصلآ ربطی بهدویار شیرینی و ترشی یا غذای خاصی نداره.همینطور رگ وی توی چشم اصلاااااا درست نیست.و رشد موی پا هم غلطه.روی چندین نفر با دقت بررسی کردیم.متضاد هم بودن
خدایا بالاترازبهشت هم داری؟!برای زیر پای مادرم میخواهم........
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
توی بارداری اکثرآ رشد مو به دلیل تغییرات هورمونی کم میشه. رگ وی که کلآ اشتباهه. ویار هر کس هم فرق داره.به جنسیت اصلآ ربطی نداره
2740
یاسمن جان تنها تستی که امتحان نکردیم.نمک بوده.واقعآ اونو نمیدونم.جوش شیرین هم تضاد داشت. قیافه خوشگل تربشی وصورتت صاف بشه شک نکن دختره. اما تغییر نکنی یا کمی بینی بزرگ بشه یا زشت بشی حتمآ پسره
سلام، من سر جفت پسرام ، خوشگل تر شدم با پوست روشن و صافتر
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم/ ساعتو جلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم/ تو هجوم این همه حرف هر جوابی یه سقوطه/ تو بگو هر چی که میخوای من که سنگرم سکوته
زنجیر و میگیری روی نبض دست چپت.اگه موازی دستت یعنی بالا پایین حرکت کرد پسره.اگه چپ وراست رفت دختر. بین اینا میچرخه نجیر که فاصله بین بچه هارو نشون میده.واسه هرکی گرفتم درست درست دراومد
2706