2733
2734
عنوان

چندروزه عجیب ازشوهرم بدم میاد💔

538 بازدید | 26 پست

این چندروز همش یاد کارایی که واسم نکرده میافتم گریه میکنم،من خیلی احساسی ام وهرکاری کردم بی تفاوت باشم نشد😔اونم بدون توجه به رفتارمن،خیلی عادی میره ومیاد،انگار منونمیبینه چقدر داغونم،البته درروز شایدچندساعت یاکمترمیادخونه ودوماهی هست که شبا مجبوره بره جایی بخوابه واین حال منوبدترکرده،الانم تنهام بعدازکلی گریه اومدم اینجا یکم حرف بزنم خالی شم 🥺

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

حالتو میفهمم. بعضی وقتا ادم نمیکشه.. من دیشب از شدت غصه و فکر حالم خراب شد. شوهرم خودش فهمید چقد روحیم داغون شده.. تا دوروز خوب میشه دوباره میره توی لاک خودش.. چیزی ندارم بگم تا اروم بشی چون من فقط سر پوش میذارم روش و زندگیمو میکنم. حالمم خوب نیست. 

تا صحبت نکنید باهم هم خودتو داغون میکنی هم شوهرت از کجابدونه تو چته خب.

اگرم نمیتونی صحبت کنی فراموش کن و بگذر و یادآوری نکن برای خودت وگرنه به یه آدم عصبی تبدیل میشی

چی ارزشش از سلامتی و آرامش روح و روانت بالاتره؟

تا صحبت نکنید باهم هم خودتو داغون میکنی هم شوهرت از کجابدونه تو چته خب. اگرم نمیتونی صحبت کنی فرامو ...

هزاربارحرف زدم،ازخواسته هام گفتم،ازاحساسم،اما همش گارد میگیره ناراحت میشه میگه من چیکار برات نکردم

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️ 
2706