2737
2734
من 6 امرداد 95 اونحا به صورت اورژانس مراجعه کردم. یک روز زودتر از موعد. برخورد ماما ها کلا خوب نیست. یکبار دیگه هم دوهفته قبلش مراحعه داشتم و روی یکبار برخورد قضاوت نمیکنم. کادر بیهوشی به هیچ وجه به خواسته شما اهمیت نمیدن. تا اینجارو میگیم میشه تحمل کرد. اما بعد از زایمان اتاق یک نفره رو به زور دونفره کرده بودن. طوری که سیستم خنک کننده مستقیم و با فاصله دومتر روی تخت من بود و تخت کناریم که با پرده جدا شده بودیم از گرما کلافه بود. رسیدگی پرستارها صفر. مثلا از یکی خواستم تو شستشوی بچه کمک کنه با اکراه گفت من نمیکنم ولی اینبار باشه. هیچ هماهنگی بین پرستار ها ماماها وجود نداره. هربار که میومدن دارو یا تزریق انجام بدن از من میپرسیدن فلان دارو رو خوردی؟ یا تزریق فلان داشتی؟ خوب من از کجا باید بدونم که کدام پرستار کدام دارو به من داده؟؟؟؟!!! به شدت گیج و شلوغ و آشفته هستن. زمان ملاقات اتاق کناری ما که معلوم بود پول زیادی داده بود برای دربست داشتن یک اتاق بزرگ با گرفتن جشن و سروصدا و رفت و آمد بسیار موجب سلب آرامش بقبه بدد و هرچه هم تذکر دادیم فایده تداشت. پول کار خودشو کرده بود. شب اول تا صبح به علت ناهماهنگی هایی که گفتم حتی 5 دقیقه استراحت نداشتم. تا به بچه ام شیر میدادم و میخواستم آروم بشم یکی میومد گیج و بی مسئولیت روز ترخیص از ساعت 12 تا 7 بعدازظهر مارو معطل کردن که بچه مون باید یکبار دیگه هم ادرار کنه. در صورتیکه از زمان تولد تا 12 ظهر روز ترخیص هم ادرار و هم مدفوع اون هم چندبار انجام شده بود و فقط اگه اصرار ما برای صبر کردن نبود حتما بستری میکردن بی دلیل در کل اینجارو برای زایمان پیشنهاد نمیکنم کاملا برعکس اسمش اصلا هتل بیمارستان نیست بیمارستان دولتی ازینجا حتما خیلی بهتره
چند روز پیشم یکی تاپیک زده بود از همین هتل بیمارستان شکایت داشت عجیبه
نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داغون بودن و نبودن ربطی به خصوصی و غیر خصوصی نداره. الان بیمارستان 501 ارتش دولتیه اما از ده تا خصوصی بهتر. یا خصوصی های این طوری که از ده تا دولتی بدتر
دانش حقیقی این است: همه بدانیم که نادانیم.سقراط http://iranam.blog.ir
2731
من خودم بیمارستان اکبرابادی چهارراه مولوی زایمان کزدم فوق العاده مهربون بودن اینقدرسیدیگیشون عالی بود برخلاف اسمش که همه گفته بودن کشتارگاه هست نبوداینقدراضی بودن که زایمان بعدیم حتما اونجا میرن هزینه ای هم برام اصلانداشت
خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
2740
بیمارستان دی خوبه و ابان و مهراد و بهمن اینارو من خیلی تعریف شنیدم حداقل ادم پول میده باید خدمات بدن
-هیچ چیزی و هیچ کسی توی زندگی، مثل "چربی دور شکم" وفادار و ماندگار نیست.
2706