2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
راستش من نذر کرده بودم کار شوهرم درست بشه بریم مشهد مادرشوهرم اینارم ببریم.میخواستیم بعد ماه رمضون بریم ،الان من احتمالا هفته پنجم.چون بلیطای قطارم پیش فروش میکنن الان موندیم بخریم یانه؟
برای چهار ماه مشکلی پیش نمیاد، من هفت ماهه بودم که از مشهد به تهران آومدمی فقط قطار خوب بگیرین، هیچ مشکلی نداره من آون موقع از دکترم هم پرسبدم و گفت مشکلی نداره فقط یه سره نشین و کمی هرزچندگاهی راه برو که پاهاتون ورم نکنه
2740
آنچه درباره اگــزما باید بدانید اگزما یک عبارت کلی است که التهاب پوست را نشان می‌‌دهد. اگزما که نام دیگرش درماتیت می‌‌باشد یک شکل ویژه ندارد و به اشکال مختلفی بروز می‌‌کند و در بعضی از افراد بیش از یک نوع آن دیده می شود. اشکال معمول آن شامل: درماتیت آتوپیک، درماتیت تماسی، درماتیت دست، نورو درماتیت، درماتیت شغلی، درماتیت سبورئیک و… چه کسی اگزما می‌‌گیرد؟ اگزما هم در کودکان و هم در بالغین رخ می‌‌دهد ولی غالبا در نوزادان دیده می‌‌شود. اگر چه هنوز علت مشخصی برای آن ذکر نشده ولی سابقه فامیلی آلرژی نقش موثری در بروز آن دارد. ادامه...
2706