2737
2734
عنوان

ای یو ای منم منفی بود

87 بازدید | 17 پست
سلام صبح همه دوستای خوبم بخیر من تقریبا شش ساله تو اقدامم ولی این یک سال اخیر درمانمو پیگیری کردم چند دوره قرص و امپول داشتم این ماه هم که ای یو ای شدم ولی دقیقا روز پریودم پری شدم بدون حتی یک ساعت تاخیر خیلی میترسم که باردار نشم میخوام برم پیش دکترم بگم برام عکس رنگی بنویسه شاید چیزی پیدا بشه دکترم بزرگ علوی هستش خیلی معروف و حاذقه از راه های دور و شهرستانها میان پیشش خیلی ها باردار شدن چکار کنممممممممممممممممممممممممممم؟؟؟ خیلی ناراحتم
خدایا !!!! دستم به آسمانت نمیرسد / تو که دستت به زمین میرسد بلندم کن *******

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا به حق حضرت زینب مامان میشی به زودی

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

2728
خیلی دلم گرفته پشت میزم نشستم سرکارم تو شرکت همش چشمام پر اشک میشه همش میگم خدایا تو صلاح و خیر منو بهتر میدونی ولی دلم برای همسرم میسوزه با اینکه اصلا به روی خودش نمیاره ولی من میدونم چقدر دوست داره که ما هم یه خانواده سه نفره بشم هشت ساله ازدواج کردیم
2740
عکس رنگی فقط جهت تشخیص بیماری هست ؟ من تو نت دیدم نوشته اون مایعی که وارد لوله ها میشه خودش باعث میشه که در بعضی موارد اگه مشکلی باشه حل بشه
2706