2733
2739
سلام تراخدا یه بیحسی معرفی کنید اصلا ابروم بیحس نمیشه تحمل درد هاشور و ندارم نیم ساعت قبلش برام پماد میزنه ولی بیفایده است یع ساعت دیگه باید برم ترمیم بازم درد داره اصلا تحمل ندارم پماد زایلاپی هم زدم و اثری نداره
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
پماد لیدوکائین-پریلوکائین اینو دکترم معرفی کرد به خاطر ترسم از آزمایش خون. دو ساعت قبل باید بزنی رو پوست در خد نسبتا زیاد و بدون اینکه مالش بدی با یه سلیفون آروم بپوشونی بذاری جذب پوست بشه. البته نمی دونم تاثیرش رو ابرو چیه یه هر نریزه موهات! برای من تا ٩٠ درصد بیحسی ایجاد کرد با اون طریقه مصرف که گفتم حتما ٢ ساعت قبل بزن
بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...
والا خیلی درد داره قربون سزارین خرداد زدم یه ماه بعدش رفتم ترمیم الان هم مبخوام برم ترمیم از حالا تپش قلب گرفتم برای زایمانام اینقدر استرس نداشتم که الان دارم
به من که فقط لیدوکایین زد اونم جلسه اول اصلنم بیحس نکرد مردمو زنده شدم چون من اصلا ابرو نداشتم جلسه دوم اونم نزد تازه عمیقترکارکرد کلی جیغ ودادکردم تازه فکرکن رواون زخماش رنگم گذاشت حسابی سوختم کلن من استانه تحمل دردم خیلی پایینه ازامپول درحدمرگ میترسم شانسمم همش سرم میاد
وقتی آدم ها شما را ترک می کنند مانعشان نشوید. شما با کسانی که رهایتان می کنند آینده ای ندارید. آینده ی شما آنهایی هستند که در زندگیتان می مانند و در همه حال همراه و هم قدم شما هستند...
2740
بله رامونا من فوبیا دارم تا سوزن می بینم استفراغ می کنم بچه ها لیدوکایین اولا که باید پریلوکایین داشته باشه دوما اگه به اون طریقی که گفتم مصرف نشه بیحس نمی کنه
بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...
من دوجلسمو رفتم یکیشم بعد۱۳ میرم.پس تو ترمیم میری چقدرشدهزینش
وقتی آدم ها شما را ترک می کنند مانعشان نشوید. شما با کسانی که رهایتان می کنند آینده ای ندارید. آینده ی شما آنهایی هستند که در زندگیتان می مانند و در همه حال همراه و هم قدم شما هستند...
2706