2733
2734
عنوان

سونوگرافی انومالی

962 بازدید | 15 پست
مامانا سلام میشه اونایی که سونو انومالی رو انجام دادن بیان بگن تو چه هفته ای بوده و تو چه مرکزی انجام دادن و هزینش چقدر شده ؟؟؟ پیشاپیش ممنون
nanaze man khoshomadi to dele maman
سلام عزیزم سونو انومالی میگن بین هفته هجده تا بیست انجام شه منم ی اسفند نوبت دارم من نسل امید وقت گرفتم هزینشم گفت چهارصد
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره عزیزم فقط سونو البته نسل امید معمولا از همه جا گرونتره ادعا میکنن دستگاهاشون خیلی دقیقه من مرحله اولم اونجا دادم سونوش 377500شد
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
2728
منم نسل امید رفتم 399 تومن شد همنجا برو به نظر من خیلی دقیق بود و یک ساعت وقت گذاشت و دستگاهش پیشرفته است من خودم راحت انگشتای دست و پای بچمو میتونستم بشمورم
گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.
من سه هفته پیش زنگ زدم برا. ۱۸ بهمن وقت بگیرم برا سونو گفت اگر اولی رو اینجا انجام داده باشی متونی اگر نه فقط میتونی برا. ازمایش غربالگری بیای که از غربالگری رو من هفته پیش دادم سونو انومالی رو برا. ۱۸ بعمن گفت
nanaze man khoshomadi to dele maman
2740

نمونه برداری از مایع آمنیوسنتز یا مایع دور جنین کرج کجا برم

هیستروسونوگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص در کرج ، فردیس ، تهران

سونوهیسترو گرافی  توسط پزشک متخصص خانم.

09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی برای هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام

@akserahembidard

https://telegram.me/akserahembidard

http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم
2706