2737
2734
عنوان

هرکی مادرشوهر داره بخونه!

31 بازدید | 40 پست
👵هرکی مادرشوهر داره بخونه ⤵⤵⤵😊😀😊😀 وقتی عروس یه خانواده میشی باید به چند تا نکته توجه کنی: 👩1-مادرشوهرت هم یک انسانه! که خوبی هارو میبینه،احترام ها رو درک میکنه. 👩2-مادرشوهرت هم مادر چندتا بچه است 👶که برای بزرگ کردنشون زحمت کشیده'پس بذار شوهرت به مادرش محبت کنه، براش کادو بخره.🎁 3-مخصوصا اگه شوهرت تک پسره باید هوای مادرشو بیشتر داشته باشه چون مادرا رو پسراشون یجور دیگه حساب میکنن،اینطوری توهم عزیزتری😘 4-اگرم چندتا برادرشوهر داری بازم کاری کن که شوهرت بیشتر از بقیه هوای مادرشو داشته باشه👩 5-حواست باشه احترام گذاشتن جدا از بچه ننه بودنه،محیت کردن جدا از اجازه ی دخالت دادنه.باید این هارو از هم تفکیک کنی تا زندگیت شیرین بشه🍹 6-اینو بدون همه آدما یه وقتایی نیاز دارن خودشونو برا مادرشون لوس کنن،دختر و پسر هم نداره، جوون و پیر هم نداره یه وقتایی بذار از مادرش بخواد غذای مورد علاقشو براش درست کنه.🍔 7-اگه مجرد هستی هیچوقت دعا نکن که مادرشوهر نداشته باشی،پسری که مادرشو از دست داده اصلا دلش تو این دنیا نیست، 😩هیچوقت نمیتونه از ته دل بخنده،امید به زندگی تو وجودش کمه،مادرشوهر یه نعمته که باید درکش کنی.👵 8-اینو بدون پسری که پایبند به خونوادشه پایبند به زندگی مشترکش هم هست.پسری که هوای خواهراشوداره همه حواسش تو زندگی به اینه که زنش کمبود نداشته باشه.پس مراقب رابطه ی شوهرت با خانوادش باش اگه یه روز فراموش کرد بهشون سربزنه تو بهش پیشنهاد بده.💝 9-به مادرشوهرت به چشم رقیب نگاه نکن.تو این دنیا هرکسی جایگاه خودشو داره (هرگلی یه🌺 بویی داره) جای مادر روسر آدمه جای همسر تو قلب آدم،💞اگه این حقیقت رو درک کنی زندگیت شیرین میشه.😀 10-همیشه به مادرشوهرت به چشم یه بزرگتر دلسوز نگاه کن که خیر و صلاح تو و شوهرت رو میخواد اینطوری نصیحتها و راهنماییهاش راهگشای زندگیت میشه نه شروع دعواهات با خانواده شوهر😀😀
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎
امضا عروس خودشیرین نمونه
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
آورین
2740
ممول منم همچین حسیو دارم
مادر شوهر...
♡ ﻗﺼﺪﻡ ﻧﺸﺴﺘﻦ ﺑﻮﺩ.. ﺍﻣﺎ ﺩﺭ ڪﻨﺎﺭﺕ... ﻧﻪ ﭼﺸﻢ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭﺕ... ﻗﺼﺪﻡ ﺷﮑﺴﺘﻦ ﻏﺮﻭﺭﻡ ﺑﻮﺩ... ﺍﻣﺎ ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺷﺖ... ﻧﻪ ﺯﯾﺮ ﭘﺎﯾﺖ... ﻗﺼﺪﻡ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺑﻮﺩ... ﺍﻣﺎ ﺑﺎ ﺗﻮ... ﻧﻪ ﺑﺎ ﺧﺎﻃﺮﺍﺗﺖ... ﻗﺼﺪﻡ ﭘﯿﺮ ﺷﺪﻥ ﺑﻮﺩ... ﺍﻣﺎ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﺖ... ﻧﻪ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺖ..
2706