2733
2734
عنوان

دیگه ساعت جفت سرچ نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 56 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
می‌دونم عزیزم میگم مثلا چی می‌گفت که به واقعیت تبدیل شد 

مثلا میگفت بخاطر این که مغروری تو یه جریان عاشقی هستی و طرف میره و رفت و چیزای دیگه ای گفت که شد

تاپیک فان . You are beautiful. You are strong. You are worth it. You are loved🙂‍↔️😻💄💋🧚🏻‍♀️🧜🏻‍♀️👼🏻💅🏿💃🏼🐣🦋🦄🐬🪴🪺🌱☘️🪻🪷🐚🪸🌈🌕☃️❄️🍑🍓🍕🍫🍧🏝️🎈🧸🎉❤️🇺🇸self lover 
2740
مگه تفسیرم داره؟؟؟؟

اره هم انگلیسی سرچ کنی میاره هم فارسی

تاپیک فان . You are beautiful. You are strong. You are worth it. You are loved🙂‍↔️😻💄💋🧚🏻‍♀️🧜🏻‍♀️👼🏻💅🏿💃🏼🐣🦋🦄🐬🪴🪺🌱☘️🪻🪷🐚🪸🌈🌕☃️❄️🍑🍓🍕🍫🍧🏝️🎈🧸🎉❤️🇺🇸self lover 

به نظرم الکیه ،من ساعت ۰:۰۰,,,,و ۶،خیلی میبینم اما اصلا چیزی که می‌گفت نشد

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 
بعضیاش تفسیر خوبی نبودن سرم اومد

نترس عزیزم همش تلقینه اصلا خیلی مسخرس چون ساعت همه ی جهان با هم یکسان نیست شاید توی گرینویچ درست باشه اما جاهای دیگه بغید میدونم همش ذهن خودته 

می‌گفت چی میشه؟

مثلا میگه پیام کائنات بهت اینه که داری یه تغییر بزرگ تو زندگیت میدی و فرشته نگهبان مراقبته 

یا میگفت ادم مغروری هستی و رابطه عشقیت تموم میشه و شد

به نظرم الکیه ،من ساعت ۰:۰۰,,,,و ۶،خیلی میبینم اما اصلا چیزی که می‌گفت نشد

اخه دوستمم یه عدد زیاد میدید نگاه کرد درست بود تفسیرش

2706