2733
2739

سلام من دخترم پیش دبستانی میره امروز معلمش بهم گفت بچت چرا تو کلاس همش بی حوصله اس درسشو درست انجام نمیده یه خط خطی میکنه وتمام

آخه دقیقا تو خونم همینطوره گاهی اصلا یه مطلبو نمیگیره هرچی توضیح میدم

کسی بوده اینجوری باشه بچش

راستش من پیش دبستانی ننوشتم اصلا یک راست نوشتم کلاس اول ن اینجوری نبوده تو خونه میاد میگه خسته ام مشق نمینویسه ولی من مجیورش میکنم مینویسه ولی کلا بخواد اینجوری باشه ن

تخمک🤤 هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم 🤨 شنا نمیکنه🏊‍♀️  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو😏😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
راستش من پیش دبستانی ننوشتم اصلا یک راست نوشتم کلاس اول ن اینجوری نبوده تو خونه میاد میگه خسته ام مش ...

عزیزم یه سوال دارم پسر من اصلا مهد نرفته امسال باید بره پیش دبستانی اگر ننویسم مشکلی پیش میاد یا شما پشیمون نیستید؟ 

2740
عزیزم یه سوال دارم پسر من اصلا مهد نرفته امسال باید بره پیش دبستانی اگر ننویسم مشکلی پیش میاد یا شما ...

ن چ مشکلی والا من ک مشکلی نداشتم دخترمو اصلا ننوشتم چون دیدم هزینه بیخوده ۷م میگیرن همونو خودم تو خونه باهاش کار میکردم و کتاب میگرفتم نقاشی و اینا وقتی هم مهر شدم ثبت نام کردم واسه مدرسه تا الانم میره هم زرنگه درساشو میخونه همیشه هم ۲۰میگیره ماشالله 

تخمک🤤 هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم 🤨 شنا نمیکنه🏊‍♀️  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو😏😝
ن چ مشکلی والا من ک مشکلی نداشتم دخترمو اصلا ننوشتم چون دیدم هزینه بیخوده ۷م میگیرن همونو خودم تو خو ...

نه درس منظورم نیست بیشتر تعامل با بچه ها و اینکه کاراش رو بتونه  انجام بده معذرت میخوام مثل دستشویی رفتن (خجالت نکشه) و...

بعد من کتابای شاپرک رو دیروز خریدم شما چی باهاش کار میکردین؟ 

نه درس منظورم نیست بیشتر تعامل با بچه ها و اینکه کاراش رو بتونه  انجام بده معذرت میخوام مثل دست ...

ن هیچ مشکلی نداشت بابت اینا من کتاب راستش نمیگرفتم مثلا انگلیسی یا حروف تمرین میکردم باهاش شعرهارو تو گوشیپ نرم افزار نصب میکردم باهاشون هم بازی میکرد هم حروف یاد میگرفت 

آخه برا سنجش کلاس اولم بردم همه چیش خوب بود

دوست عزیز نه اینکه مشکل خاصی باشه ممکنه کم تمرکز باشه یا هرچی دیگه سنجش اصلا به این چیزها کار نداره فقط ارزیابی خیلی کلی هست. شما اگر میخوای کلاس اول مشکل نداشته باشی حتما ببرش