2752
2734

شوهرم چند روزه راجب سفر کاری داره حرف میزنه ک میخاد بره تایوان 

من امشب گوشیش و خیلی اتفاقی برداشتم و خاستم بنویسم امروز چندمه تو نت که دیدم اینو سرچ کرده 

الان عکسشو میزارم 

خیلی حالم بده رفتم تو نت زدم دیدم هتل های تفریحی لارا ی انتالیاس انگار 

موندم چیکار کنم حالم بده راهنماییم کنید الان عکس میزارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خب شاید همینطوری سرچ کرده گلم بجایه اینکه ناراحت بشی الکی سناریو سازی کنی‌پیش خودت خیلی منطقی ازش بپرس و جوری ام حرف بزن که راستشو بگو خودتم خیلی حساس نشون نده😅

شاید میخواد سوپرایزت کن شمارو ببزه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

گذاشتی بلایک 

خانمها خوشگل مشهدی ♥️♥️ موهاتو به من بسپار چون بلدم زیبا ببافم. بافت کف سری .بافت هلندی باموی اضافه. بافت آفریقایی .بافت کوئین.  بافت دندون موشی.  بافت استیشن ،🤩
بز

عکس نمیاد اما ب انگلیسی هتل های گردشگردی لارای انتالیا رو سرچ کرده 

و رفتم نت دیدم مث اینکه اردیبهشت تور دارن 

ینی بهم دروغ گفته میخاد بره سفرکاری تایوان 

خیلی شوکم 

2706