2733
2734

انشالا 

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چرا نزاشتی

یا زینب پیش خدا برام واسطه شو که منم مادر بشم یا امام رضا همش میام پیشت پس چرا یک نگاه بهم نکردی یا امام رضا برام واسطه شو پیش خدا بهم یک فرزند سالم صالح  بده 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
2728

منم دلم نی نی میخواد🥺یه دختر چشم رنگی که با حرف زدنش و رفتاراشو دلمو ببره..

حیف که مجردم🥲

خدا به همه ی کسایی که تو این تاپیکن یه نی نی سالم و ناز بده امسال❤️

نخ_کش_شد_هرآنچه_در_خیالم_بافتم🙃💔
چرا نزاشتی

ببخشید عکس ارسال نمیشه الان تایپ کردم 

روز ۲۵ ماه مبارک رمضان آیه ی ۴۹_۵۰ سوره ی شوری را مینویسی .اسم زن وشوهر رو هم مینویسی زیرش  و میزاری لای قران با یک صدقه انشالله تا سال دیگه نی نی بغلتونه .دوستی گفت اینطور حاجت گزفتم🌹

انشالا 

روز ۲۵ ماه مبارک رمضان آیه ی ۴۹_۵۰ سوره ی شوری را مینویسی .اسم زن وشوهر رو هم مینویسی زیرش  و میزاری لای قران با یک صدقه انشالله تا سال دیگه نی نی بغلتونه .دوستی گفت اینطور حاجت گزفتم🌹

انشالا

2738

این رو برای هر حاجتی میشه استفاده کرد فقط حاجتت رو بنویس🌹

عزیزم توی یه تاپیک نوشته بودی یه سری خوابا رو خیلی میبینی ...میشه بیای توی این دوتا تاپیک یا یکیشون خواباتو تعریف کنی ما هم لذتشو ببریم؟؟😍👇

2706