2733
2734

من ب پسرم هربار ک میشورم پوشکشو عوض میکنم پماد کالاندولا میزنم. عالیه

🔴آقایون اجازه ی لایک کردن و ریپلای زدن و ورود به تاپیک هامو ندارن🔴                 متاهل و متعهد💑💍

آد و زینک قاطی کن بزن 

کالندولا هم خوبه 

چرا ادرار سوخته شده دیر عوضش میکنی؟

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله اگه کره حیوانی تو خونه داری بمال بهش بزار هوا بخوره پوشک نکن دو روزه خوب میشه مارک پوشکش عوض کن

معبودم ... 🤲ای راهگشا در تاریکی ها...با کلید اجابتت ...قفل های درونم را باز کن...با تو که باشم، در جاده های تردید،...دستان توانای تو را میبینم ...قلبم در آسمان عشقت ...به پرواز در می آید واز شراب شیرین عرفانت مینوشم ..با تو در آغوش کرامتت ...ساکن میشوم ...با تو هیچ جاده ی پر پیچ و خمی وجود ندارد ...با تو دلم به عطر یاس های برکتت معطر میشود ...تو در جاده های خشکسالی ...تشنگی ام را به برکت نگاهت سیراب میکنی ...خدایا ! هر لحظه شکرت که کنارم هستی و مرا به غیر از خود وا نمیگذاری .
کالاندولا زدم بدتر کرد 

تریا مسیونولون از همه پمادها بهتره

معبودم ... 🤲ای راهگشا در تاریکی ها...با کلید اجابتت ...قفل های درونم را باز کن...با تو که باشم، در جاده های تردید،...دستان توانای تو را میبینم ...قلبم در آسمان عشقت ...به پرواز در می آید واز شراب شیرین عرفانت مینوشم ..با تو در آغوش کرامتت ...ساکن میشوم ...با تو هیچ جاده ی پر پیچ و خمی وجود ندارد ...با تو دلم به عطر یاس های برکتت معطر میشود ...تو در جاده های خشکسالی ...تشنگی ام را به برکت نگاهت سیراب میکنی ...خدایا ! هر لحظه شکرت که کنارم هستی و مرا به غیر از خود وا نمیگذاری .
2740

یچیز میگم اگه انجام بدی بچت خوب میشه صد درصد انجام دادی خوب شد برا باردار شدنم دعا کن 

گل سر شور میدونی چیه؟ همون خاک ها ک رو سر میزنن برا مو خوبه خیس کن بزار شل بشه بعد بزن به پای بچت آبکی نباشه ک به پاش نچسبه هااا بعد بیا پوشکش کن اگه میتونی هم یکم بازش بزار خنکش شه پوشک خیلی محکم نبند اگه سوختگی کم باشه با یبار خوب میشه اگه زیاد با دوسه بار عالی میشه یبار بزنی معجزش میبینی ساده ارزون پر کارایی تو داروگیاهی کار می‌کردم بنده خدایی اینقدر اومد روغن پماد برد تا اینو بهش گفتم دیگه نیومد 😁

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
2706