2733
2734
عنوان

ترس از رانندگی

4052 بازدید | 130 پست

سلام کسی هست مثل من از پشت فرمون نشستن وحشت داشته باشه من 10سال پیش گواهی نامه گرفتم اصلا ننشستم پشت فرمون الانم بایدگواهی نامه رو تمدید کنم چه خاکی بریزم سرم به نظرتون چطوری این ترس ازتنم بریزم دور کسی تجربه ای داره. واینکه خانمها پشت فرمون میبینم خیلی خیلی حسرت میخورم

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
با اسنپ برو بیا

همیشه اسنپ استفاده میکنم ولی خوب گواهی نامه الکی گرفتم خیلی ترسو بودم ترسو ترشدم

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

دقیقا عین من 

من ۹ماه دیگه باید تمدید کنم

میترسم مخصوصا وقتی این راننده هایی رو مببینم که بد رانندگی میکنن

الانم که حامله شدم اصلا نمیتونم بشینم

ولی هروقت تصمیم بگیرم بشینم چند جلسه با ماشین اموزشگاه برمیدارم تا ترسم بریزه

چند بار خودتو مجبور کن بشینی کم کم عادی میشه ترست میریزه

واقعا اینجوریه؟ 

ببین اصلا نترس از چی می‌ترسی تو رانندگی کنی 

خدا نکرده چیزی هم بشه به ماشین میشه 

به خودت اتفاقی نمیفته 

تو جاهای خلوت اروم برو و بیا تمرین کن دستت راه میفته 

اول ۵ جلسه برو آموزشی حتما راه میفتی

Off...تعلیق

ماشین بردار برو بیرون...همین...من یک بار با شوهرم همین کار کردم...فکر کن رانندگی نمیکرد..مرد خرس گنده...من رانندگی میکردم میشست پهلو دست من...منم دیدم خیلی زشته خدایی...زدم به سیم آخر...با هم رفتیم بیرون ماشین پارک کردم بعدش جیم زدم...به شوهرمم گفتم خودت یا ماشین بیار یا بزار وسط خیابون بمونه...من که رفتم...اونم ماشین آورد..از اونجا راننده شد...تو هم باید تو فشار قرار بگیری...یکی دلسوز نامردی کنه در حقت تو و ماشین تنها بزاره بگه برو...حتم دارم که میتونی

دقیقا عین من  من ۹ماه دیگه باید تمدید کنم میترسم مخصوصا وقتی این راننده هایی رو مببینم که بد ...

منم دقیقا ترسم این راننده های بیشعوریه که میان تودل ماشین حتی وقتی جلو پیش راننده میشینم داعم قلبم میریزه شوهرمم میگه خاستی یاد بگیری نرو پیش فامیل چندجلسه بااموزشگاه برو

2706