2737
2734
عنوان

دارم جاری دار می شم ...

414 بازدید | 74 پست
سلام خانوم های محترم .. خانواده شوهرم شمال زندگی می کنن من و شوهرم تهرانیم خودم هم اهل تهرانم. برادر شوهرم داره ازدواج می کنه تو همون شهر خودشون فردا بله برونشه من فردا برای بار اول می خوام جاریم رو ببینم به نظرتون چه برخوردی باهاش داشته باشم دوست ندارم رفتار بدی داشته باشم که خدایی نکرده فکر کنن من حسادت می کنم .. کلاً در برخورد با جاری چطور باشم؟
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
درسته همونطوری که هستم خواهم بود نمی خوام که نقش بازی کنم .. منظورم اینه که کلاً چه رفتاری داشته باشم که از اول نه زیاد با هام قاطی بشه نه خیلی سرد باشیم
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.
سلام.باهاش خیلی مهربون باش.باهم صحبت کنید .خودتو نگیر. ولی اصلا از زندگیت به جاری نگو. من تجربه بد دارم.یعنی درد و دل اصلاآاا با جاری نباید کرد
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
مبارکت باشه...من یه ساله هی میخوام جاری دار بشم هی نمیشه....همونجوری که تاحالا بودی رفتار کن...نه خیلی دوستانه نه خیلی خصمانه...یه رفتار متعادل و معمولی
در هر چیز بد بذر مزیتی مثبت به همان اندازه یا بیشتر هست.ناپلون هیل
2740
مهربون باش اما صمیمی نشو بزار رسمی باشین باهم انگار که با یک همکلاسی داری ساده برخورد میکنی تا اخلاقش دستت بیاد بعد من به خاطر صمیمی شدن خیلی ضربه خوردم
دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
خوب لازم نیست کار خاصی بکنی اون هم جلسه اول!! کلا تو همه مراحل زندگیت باهاش عادی باش نه کارهایی که براش میکنن با خودت مقایسه بکن نه باهاش درباره مشکلاتت درد دل کن بقیه موارد مثل یه دوست معمولی
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
به نظرم مهربون هم نباش زیاد عادی بهتره خودت باش سلام و تبریک و خداحافظ ولی جلو برادر شوهرت به هر دوشون خیلی گرم و مودبانه تبریک بگو
دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
2706