2733
2739
سلام من تو اقدام بارداریم ماه سوم دکتر لتروزول خوردم و hcg زدم ولی الان دوروز ترشح شدید دارم امروز رفتم ماما گفتش عفونت شدی باید دارو مصرف کنی مترونیدازول و سفکسیم و قرص واژینال نیستات حالا من چیکار کنم یعنی با این همه تلاش نمیتونم برم اقدام؟؟؟ توروخدا کمک کنید قرص نیستات اسپرم رو از بین نمیبره؟؟ اگه جنین بخواد تشکیل بشه این داروها خطرناک نیست براش؟؟؟ خواهش میکنم کمک کنید خیلی خیلی نگرانم
خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖
عزیزم اول باید عفونتت درمان بشه چون خود عفونت مانع بارداری میشه اول درمان شرو کن بعد فکر اقدام باش
خدا جونم لطفا همیشه مواظب دخترای گل من و بابایی مهربونشون باش هیچ وقت ما رو از هم جدا نکن امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام بانو جان ب منم دکترم قرص واژیناله نیستاتین داره ب منم گفت عفونتت شدیده شما راحت پیدا کردی نیستاتینو؟؟ بعدرنگش کرمه یا قرمز؟ چند تا داده بهت دوستم
خدایا منو فرزندمو در پناه خودت بگیر*
ماما بهم گعت میتونی اقدامتو بری اصلا اشکالی نداره داروهاتم مصرف کن من ولی میترسم رو اسپرم تاثیر بزاره یا بعدش رو جنین
2740
سلام عزیزم.من ماما هستم. ببین عزیزم مصرف این داروها در بارداری ضرر نداره مشکلی برای جنین ایجاد نمیکنه.ولیییی اول باید عفونت و ترشحاتتون درمان بشه بعد برای بارداری اقدام کنید چون امکان داره رو جنین تاثبرات بدی بگذاره
بگو دوسم داری لعنتی..... خدایا مواظب عزیزانم باش.
ناهید جون مرسی از جوابی که دادی. داروهام مال پنج روزه به نظرتون پنج روز درمان کافی نیست؟؟ خوب نمیشم؟؟ تو این پنج روز اگه جنین تشکیل بشه براش خطرناکه؟؟؟ توروخدا نا امبدم نکنید