2733
2734
سلام بچه دوسال و هفت ماهم چند شبه هى بیدار میشه و طولانى مدت گریه و زارى هرچى ازش میپرس چته متوجه نمیشم دلیلشو نمیگه یا بهانه الکى که بخوابم حوصلم سر میره پاشو و.... اول با زبون خوش و بعد با لحن جدى سعى مىکنم ارومش کنم ولى هر شب سخته واقعا دلم براى خودش میسوزه طبیعیه؟ دلیلش چیه؟ چیکار کنم تکرار نشه؟
پسر من دو سالشه یه مدت اینجوری شد بعدش فهمیدم گلو درد داره .البته نمی تونه بهم بگه ولی بعد که گلوش چرکی شد فهمیدم از گلو درد نمیتونسته بخوابه.
مهم نیست که دور و برت پر از آدم باشه........مهم اینه که دور و بریات آدم باشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام شاید میترسه منم پسرم یه مدت اینطوری شده البته مریض هم شده سرما خورده بهش مسکن بده و برق راهرو روشن بزار من چراغ خواب رو روشن میکردم ولی نورش کم همین دیشب تا صبح نخابیدم
منم عضو مینی کار شدم براحتی میتونیم کسب درامد کنید کلیک کنید واقعا می ارزه http://www.minikar.com/signup.php?REF=bWFoc2hpZF9rYXNyYWVpQHlhaG9vLmNvbQ==
2728
شاید خواب میبینه.پسر منم اینطوری بود اصلا نمیفهمیدم چشه بعد هر وقت بیدار میش من یا باباش سدیع یه قصه جذاب براش تعربف میگردیم و هر چی میگفت میگفتیم باشه عزیزم اروم باش ما پیشتیم.تا خوب شد