2737
2734
سلام من میخام پسرمو بیمه کنم بیمه سامان یا پاسارگاد از این بیمه های خصوصی ولی میترسم کلاهبردار از آب دربیان شما کدوم بیمه رو انتخاب کردین و ازش جواب گرفتین؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
اره باز کردم. ببین هرچقدر دوست داشته باشی میتونی بریزی من با یه تومن باز کردم ماهی صد تومن هم میریزم. بزنی تو گوگل گنجینه سپهر 2 جدول محاسبه سود رو بهت میده. که مثا با یک تومن پیش و ماهی 100 تومن بعد از پنج سال چقدر بعد از ده یا پانزده یا بیست سال و ... چقدر سود میده. حداکثر هم 30 ساله
2740
بیمه سود نمیده ولی مثلا بعد از ده سال چند برابر موجودیت وام میده یا بعد از بیست سال یه سرمایه خیلی زیاد واسه بچت داری خیلی از جزییاتش خبر ندارم
زندگی مثل دیکته است می نویسیم و پاک میکنیم .... غافل از روزی که بگویند "برگه ها بالا"
بیمه عمر و سرمایه گذاری در واقع یک سرمایه گذاری مطمئن با سود تضمینی است که علاوه بر پرداخت سود علی الحساب به سپرده گذاری، شامل پوششهای بیمه ای بسیار زیادی می باشد. این نوع بیمه یکی از پرطرفدارن ترین نوع بیمه در سراسر جهان است که با اضافه نموندن یک برنامه سرمایه گذاری امن به بیمه عمر بلند مدت، روز به روز طرفدارن بیشتری را در اکثر کشورها به خود جلب می کند. در این طرح افراد با پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه، سه ماهه، شش ماهه و یا سالانه تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آینده برای خود، از امکانات پوشش های بیمه عمر نیز برخوردار خواهند شد.
زندگی مثل دیکته است می نویسیم و پاک میکنیم .... غافل از روزی که بگویند "برگه ها بالا"
2706